کدخبر : 10976

​سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: قبل از کرونا، تیم ما در زمین خود تمامی بازی‌ها را برده بود اما شیوع این بیماری شرایط تیم ما را بهم زد.

 امیر قلعه نویی در گفت و گو با برنامه چهار چهار دو‌ رادیو ‌جوان با اشاره به دیدارهایی که این تیم میزبانی را برعهده داشته است، اظهار داشت: قبل از کرونا تیم ما، در زمین خود تمامی بازی ها را برده بود. وجود کرونا شرایط تیم ما را بهم زد. نظم دفاعی سپاهان را برقرار کرده بودیم و سه دفاع وسط داشتیم اما هر سه‌ دفاع وسط تیم‌مان مصدوم شدند.

وی با اشاره به سیستم های جدیدی که وارد فوتبال شده است، افزود: سیستم های جدید علاوه بر اینکه پاس گل و موقعیت ها را عنوان می‌کند، نرخ گل را نیز نشان می‌دهد. آمار نرخ گل تیم ما در همه مسابقات، حتی در بازی با تراکتور بالاتر بوده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه کیروش استنلی تاثیر مطلوبی بر بازی های این تیم دارد، عنوان کرد: قرارداد ۲۰ نفر از بازیکنان به اتمام رسیده و اکنون نیز ۲ نفر دیگر قرارداد ندارند اما این تیم راه موفقیت را پیدا کرده است. سپاهان علاوه بر اینکه راه طلایی پیدا کرده و به آرامش رسیده، در دو سه سال آینده از نظر فنی و قراردادی تامین است اما برخی با کم لطفی هایشان در پی خراب کردن این موارد هستند.

وی درباره ارسال لیست به AFC و قرارداد سال آینده گفت: تا دقیقه ای که در سپاهان هستم، به این تیم عِرق دارم؛ حتی اگر قرارداد سال آینده ام مشخص نشود چراکه هوادران سپاهان به گردن من حق دارند و از آنها خواهشمندم تا به منفعت طلبان اجازه ندهند که تیم را بهم بریزند.

سرمربی سپاهان با اشاره به اینکه با صدر محمدی از گذشته ارتباط صمیمی دارد، افزود: برخی افراد منفعت طلب به فکر سایر تیم ها نیستند و با بی اخلاقی، شایعه سرمربیگری مس کرمان برای فصل آینده منتشر شد. بین دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان مشکل ایجاد کردند؛ این در حالی است که هیچگونه صحبتی درباره این موضوع نشده است.

قلعه نویی تاکید کرد: تا زمانی که در سپاهان حضور دارم، به هیچ چیزی جز منافع و جایگاه این تیم فکر نخواهم کرد و با نرفتن به تیم ملی این موضوع را ثابت کرده ام. زمانی که در استقلال اهواز بودم، استقلال تهران از من درخواست کرد تا آن‌جا روم اما با اینکه این تیم آخر جدول بود، ماندم و تیم را نگه داشتم. اکنون نیز هیچ تیمی از من درخواست نکرده و تنها برخی افراد بی اخلاق برای منافع خود شیطنت هایی را انجام می‌دهند.

وی با تکذیب این خبر که قرارداد او دلاری است، اظهار داشت: جمع کلی قرارداد ها سال گذشته ۳۸ میلیارد تومان بوده است. امسال این مبلغ به ۶۰ میلیارد تومان رسیده است. اگر این تیم به جایگاهی که لایقش است دسترسی نیابد، امیر قلعه نویی مقصر خواهد بود.

 

 

منبع: فارس 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه