کدخبر : 9375

اظهارنظر مهدی کوشکی درباره حق طلاق به دنبال توئیت همسرش با واکنش کاربران در فضای مجازی و هشدار اینستاگرام به وی همراه شد.

به گزارش خبرگار رصد ورزشی: اظهارنظر مهدی کوشکی درباره حق طلاق به دنبال توئیت همسرش با واکنش کاربران در فضای مجازی و هشدار اینستاگرام به وی همراه شد.

مهدی کوشکی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما به دنبال توئیت همسرش درباره حق طلاق و در پاسخ به سوال دنبال‌کنندگانش ویدئویی در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرد که با واکنش کاربران و حواشی زیادی همراه شد و از سوی اینستاگرام پاک شد.

ریحانه پارسا همسر مهدی کوشکی که از او با نام یک بازیگر پرحاشیه یاد می‌شود به تازگی به توئیتر پیوسته و در توئیتی نوشت: «یا بنویس حق طلاق میدید به زن‌هاتون بعد اسم خودتون رو هم گذاشتید مرد؟ ایموجی هم نزار»

به دنبال این باور ریحانه پارسا، همسر او نیز با انتشار ویدئویی در استوری اینستاگرام خود، هم‌نظر بودن خود را با همسرش اعلام کرد و به این اصل که نباید حق طلاق را به زنان داد تاکید کرد و گفت: «زن باید با لباس سفید بیاد و با کفن سفید هم بره.»

 

اما این ویدئو توسط اینستاگرام پاک شد و او در پستی دیگر از عدم آزادی بیان در اینستاگرام نوشت که این پست نیز در جای خود واکنش‌هایی را به دنبال داشت. کاربران بسیاری ضمن ابراز تاسف از طرز فکر مهدی کوشکی و همسرش، اقدام اینستاگرام را در پاک کردن نظرات آنان که در یک ویدئو کوتاه منتشر شده بود بسیار به موقع و قابل تقدیر می‌دانند. این کاربران با دیدگاه‌های متفاوتی که به زندگی دارند معتقدند حقوق زنان باید در هر جامعه‌ای حفظ شود و اجازه نداد افرادی با عنوان سلبریتی یا روشن فکر به حقوق آنان لطمه بزنند.

 

 

UR8ICRfx0Anv

 

 

منبع: برترین ها 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • امیر
    0

    حقش بود خودشم باید حذف کرد😅

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه