کدخبر : 9295

فلور نظری، بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.وی علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نظیرپور گذرانده است.

بیوگرافی و زندگینامه فلور نظری

 • نام :فلور
 • نام خانوادگی :نظری
 • زمینه فعالیت :سینما، تئاتر، تلویزیون
 • تولد :1 بهمن 1347 شمسی
 • محل تولد :لاهیجان، گیلان
 • محل زندگی :ایران تهران
 • وضعیت تاهل:متأهل
 • فرزندان :شروین
 • مدرک تحصیلی :کارشناسی مدیریت
 

fzJHJZ9NG1Px

 
 
بیوگرافی فلور نظری
 
فلور نظری، بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.وی علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نظیرپور گذرانده است. نظری در آثاری چون «رویای خیس»، «خانه به دوش»، «مسافری از هند»، «پرواز در حباب» و «نفس گرم» نقش آفرینی کرده است و 20 سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند.وی متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می باشد.
 
 

NQnnDResQjwp

 
 
 
 
زندگی خانوادگی فلور نظری
 
او در مورد دوران کودکیش میگوید:دوران کودکی من بسیار شاد و پر از هیجان و شادی های کودکانه گذشت؛ چون تابستان ها به خانه مادربزرگ می رفتیم و سه ماه در خانه با صفایش، خانه ای بزرگ در دل یک باغ بزرگ، مثل تکه ای از بهشت می ماندیم. ما همه جور بازی در دل طبیعت داشتیم، از فوتبال و هفت سنگ و گرگم به هوا گرفته تا قایم باشک و والیبال و خاله بازی. فلور نظری و خواهرش، دکتر فریبا نظری ظاهر ی متفاوت و شغل هایی بسیار دور از هم دارند. خواهر کوچک تر ریاست یکی از بخش های بنیاد شهید و جانبازان را بر عهده دارد و استاد دانشگاه است و فلور نظری را هم که به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون می شناسید. شاید در نگاه اول با دیدن آنها فکر کنید که ظاهر متفاوت شان ارتباط خوب دو خواهر را تحت تاثیر قرار می دهد اما اینطور نیست فلور نظری می گوید:حدود 12 سال است در آلمان زندگی و در ایران کار می کنم و فرزندان من و خواهرم از هم دور هستند. وقتی نیما پسر من 13ساله بود او را به آلمان بردم و آن موقع سینا پسر خواهرم هنوز به دنیا نیامده بود. با وجود دور بودن از هم خواهرم بسیار نیما را دوست دارد و خوب یادم هست وقتی باردار بودم این محبت شروع شد و فریبا مدام می گفت این بچه، بچه من هم هست و منم مامانش هستم و همین حس الان هم وجود دارد و اتفاقا مرتب به سینا می گوید نیما خواهر فلور نظری می گوید:نیما را خیلی دوست دارم و واقعا مثل فرزند خودم می دانم. البته اسم خواهرزاده ام در شناسنامه شروین است اما ما نیما صدایش می کنیم و این اسم خیلی شبیه به اسم پسر من سیناست.
 
 

NQnnDResQjwp

 

قسمتی از مصاحبه فلور نظری

 
چند خواهر و برادر دارید؟
 
در کل 4 فرزند هستیم؛ سه دختر و یک پسر.
 
 
کارتون های مورد علاقه شما چه بود؟
 
همه کارتون های والت دیزنی مثل میکی موس و سیندرلا.
 
 
دوست داشتید، چه کاره شوید؟
 
مهماندار و معلم.
 

hXqRSHgohMFj

 
 
 
فکر می کردید، روزی بازیگر شوید؟
 
نه هیچ وقت فکر نمی کردم، بازیگر شوم؛ اما نقاش خیلی خوبی بودم و روی سنگ و چوب نقاشی می کردم، نویسنده خوبی هم بودم زیاد داستان می نوشتم. همیشه یواشکی برای 6-5 نفر دیگر هم انشا می نوشتم.
 
 
 
آشپز خوبی هستید؟
 
به نظر آن هایی که دستپختم رو خوردند خیلی خوبه، میگن حتی نیمرو و املتت هم خیلی لذیده.
 
 
غذای مورد علاقه شما؟
 
عاشق لوبیاپلو با گوشت تکه ای و لوبیای زیاد هستم؛ ولی از همه غذاها خوشم میاید.
 
 
چه سبک موسیقی را می پسندید؟
 
کلاسیک، پاپ و سنتی.
 
 

HbELdBCKfkqZ

 
 
اهل فوتبال هستید؟
 
بله، شدید!
 
 
 
 
طرفدار چه تیم هایی هستید؟
 
تیم ملی ایران و پرسپولیس، تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ.
 
 

 

 
 
 
  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه