کدخبر : 8025

بعد از تام هنکس و ادریس آلبا کریستوفر هیویو، بازیگر سریال «بازی تاج وتخت» نیز اعلام کرد به کرونا مبتلا شده است.

رصد ورزشی نوشت: بعد از تام هنکس و ادریس آلبا کریستوفر هیویو، بازیگر سریال «بازی تاج وتخت» نیز اعلام کرد به کرونا مبتلا شده است.
 
 
 
 

کریستوفر هیویو، بازیگری که به خاطر نقش آفرینی در سریال «بازی تاج و تخت» شناخته می‌شود، جدیدترین بازیگری است که آزمایش کرونای او مثبت شده است.

هیویو این خبر را که با خانواده اش در نروژ فرنطینه هستند، با انتشار پستی در صفحه شخصی خودتایید کرد. او با انتشار یک عکس نوشت:متاسفم که این را می‌گویم، امروز آزمایش من برای کووید ۱۹ مثبت شده است. خودم و  خانواده  ام خودمان را در خانه قرنطینه کرده ایم و تا هر زمان که لازم باشد آن را ادامه خواهیم داد. ما در شرایط خوب سلامتی قرار داریم و من تنها نشانه‌هایی از  سرماخوردگی  دارم.

 

عاطفه میرسیدی مجری صدا و سیما کرونا گرفت + عکس

 

به شما پیشنهاد می‌کنم بسیار مراقب باشید دست‌های خود را بشویید و فاصله ۱.۵ متری با دیگران را رعایت کنید، در قرنطینه باشید؛ هر کاری که میتوانید انجام دهید تا از شیوع این ویروس جلوگیری کنید. با هم میتوانیم با این  ویروس  مبارزه کنیم و از بروز بحران در بیمارستان‌ها جلوگیری کنیم. لطفا از یکدگیر مراقبت کنید، فاصله خود را حفظ کنید و سالم بمانید.

خبر مبتلا شدن او به این ویروس در حالی اعلام شده که بیش از سه هفته پیش اعلام شد او به جمع بازیگران فصل دوم سریال «ویچر» پیوسته است.

دیگر بازیگرانی که تست مبتلا شدن آن‌ها به ویروس کرونا مثبت شده شامل تام هنکس و ادریس آلبا می‌شود که هر دوی آن‌ها در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه