کدخبر : 7338

صبا کمالی با انتشار پستی شایعه کرونا گرفتن خود را منتشر کرد .

رصد ورزشی نوشت: صبا کمالی بازیگر جنجالی سینما و تلوزیون که با انتشار پستی در مورد امام حسین حسابی جنجال ساز شده بود حالا با پست دیگری در صفحه شخصی اش مسئولین کشور را مورد تمسخر قرار داده است . صبا کمالی با انتشار پستی با تمسخر و کنایه به مسئولین گفت که کرونا گرفته است مثل سئولین اما بعد در انتهای متن خود نوشت شایعه است . پست صبا کمالی را در زیر مشاهده می کنید : 

آیا صبا کمالی ازدواج کرده است

صبا کمالی بازیگری که با سریال پس از باران در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد بعد از سالها دوری از محافل هنری امسال با یک فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حاضر بود. این بازیگر کشورمان در جشنواره فیلم فجر مصاحبه ای انجام داد و در آن از مهم ترین اتفاقات زندگی اش گفت.

 

 


آمار واقعی مبتلایان به کرونا در ایران فاش شد


 

 

0738629f-d4a3-4237-a696-0cb2e7b902bd

 

مصاحبه جنجالی صبا کمالی در جشنواره فیلم فجر

صبا کمالی در این گفتگو درباره شایعات مطرح شده درخصوص زندگی هنر و شخصی اش گفت :من نه ازدواج کردم ، نه طلاق گرفتم ، نه بچه دار شدم ، نه از ایران رفتم و نه هرگز یک ثانیه ممنوع الکار نشدم .

 


پسر حداد عادل کرونا گرفت +عکس


 

 

UWCozCSABCMW

 

صبا کمالی در جشنواره فیلم فجر 36

صبا کمالی در بخشی از این گفتگو به همکاری با پرویز شیخ طادی اشاره کرد و گفت :پرویز شیخ طادی یکی از بهترین های دنیای هنر است و اگر این اتفاق نمی افتاد من واقعا حسرت میخوردم چون برای آن سه سال صبر کردم و درباره تجربه همکاری فوق العاده ای که با علی نصیریان داشت صحبت کرد.

 

 

ycwUREJHEm9a

 

جشنواره فیلم فجر 36 با حضور صبا کمالی

امپراطور جهنم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی محمد خزاعی ساخته سال 1395 است.این فیلم در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

فیلم امپراتور جهنم به نقد جنایات خاندان آل سعود و گسترش گروه داعش در منطقه، اروپا و آمریکا می پردازد.

علاوه بر علی نصیریان ، فرخ نعمتی ، علیرام نورایی ، عنایت شفیعی، کوروش زارعی و تعدادی از بازیگران لبنانی در امپراتور جهنم به ایفای نقش پرداخته اند.
 
 

صبا کمالی پشت پرده سینمای ایران را افشا کرد

صبا کمالی گفت:دیگر چند سالی است کارهای سینمایی انجام نمی دهم و از اینکه در حال تغییر مسیر شغلی هستم بسیار خوشحالم چرا که شرایط سینما کاملا با چند سال دیگر فرق کرده است.

صبا کمالی بازیگر تئاتر و تلویزیون گفت:چند سالی است که دیگر کارهای سینمایی انجام نمی دهم این را هم باید بگویم که من از حدود شش سال پیش فوق لیسانس خودم را در رشته مدیریت بیزینس گرفتم و از آن زمان از عرصه سینما و تئاتر فاصله گرفتم و در واقع می خواهم فعالیت هایم را به سمت کارهای تجاری سوق دهم و خیلی از این موضوع خوشحال هستم. الان هم مدتی است که مجوز یک شرکت تبلیغاتی فشن را گرفته ام و می خواهم در این زمینه فعالیت کنم.

وی با اشاره به دوری اش از دنیای سینما گفت:من وقتی وارد این عرصه شدم شرایط خیلی محترمانه تر بود اوضاع هنر نسبت به چند سال اخیر چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی خیلی بهتر بود ولی چند سالی است که شرایط به گونه ای دیگری است.

این بازیگر عنوان کرد:یک مقدار شرایط کاری وقیحانه شده است و من در شأن خودم نمی بینم که به سمت بازیگری پیش بروم مگر اینکه فضا خوب شود و کیفیت کارها افزایش پیدا کند در غیر این صورت من اجبار مالی برای کار بازیگری ندارم مضاف بر اینکه کار تئاتر را سالی یک بار انجام می دهم یعنی در زمانی که مخاطبان مرا در تلویزیون نمی بینند در تئاتر حضور دارم.

 

GqbusekjBxOD

 

صبا کمالی :به پیشنهادات وقیحانه در سینما جواب رد دادم

کمالی عنوان کرد:من بچه شمال هستم و از همانجا در دانشگاه دولتی قبول شدم ابتدای کارم را هم از همانجا شروع کردم و در همان اوایل جایزه اول بازیگری را هم در ایران و هم در خارج از کشور گرفتم یعنی از نظر توانایی بازیگری و یا علاقه بازیگری چیزی در وجودم کم ندارم، اما بعد از سالها کار کردن به مرحله ای رسیدم که ترجیح دادم دیگر در این عرصه نباشم.

وی ادامه داد:امیدوارم شرایط درست شود اما باید بگویم که من بابت هر جواب ردی که به پیشنهاد وقیحانه تهیه کنندگان دادم آنها مرا 5 سال به عقب پرت کردند یک مشت موجودات حقیر که اسم دیگری را روی آنها نمی توان گذاشت.

کمالی با انتقاد از برخی تهیه کنندگان تصریح کرد:تا یک جایی می توانم با آنها کار کنم یک جایی با آنها مقابله کردم حتی وکیل هم گرفتم حقم را هم گرفتم اما باید بگویم بازیگری که از این روش استفاده می کند او را حذف می کنند و اجازه کار به اونمی دهند.

این بازیگر عنوان کرد:الان هم می توانم کارکنم و پیشنهادی دارم اما این پیشنهادات را در حد خودم نمی دانم و مطابق میلم نیست ترجیح می دهم که درفضای تئاتر که فضای سالم تری است کار کنم اما من پولم را از کارهای تجاری در می آورم.

وی تصریح کرد:در زندگی شخصی به کارهای هنری دیگری هم می پردازم، کارهایی هستند که آنها هم دیده خواهند شد برای مثال عکاسی ونقاشی را هم به خوبی بلدم اصلاَ به این معتقدم که هر آدمی اگر ذهن خلاقی داشته باشد می تواند آن را به کار بگیرد و از آن بهره ببرد.

کمالی خاطرنشان کرد:من آنقدر عرضه دارم که کار تجاری انجام دهم و از آن طریق پول در بیاروم شاید این نکته هم برایتان جالب باشد که من 15 سال کار تئاتر انجام دادم اما 150 میلیون تومان از بابت آن پول در نیاوردم ولی حالا در این سه چهار سالی که وارد کارهای تجاری شده ام نسبت به مال دنیا بی نیاز شده ام.

 

 

ماجرای توهین صبا کمالی به امام حسین

این بازیگر در واکنش به مرگ سحر خدایاری یک متن بصورت گفتگو با خدا و امام حسین (ع) منتشر کرد که بسیاری از رسانه ها شائبه توهین آمیز بودن آنرا منتشر کردند

 

 

ZevlRtvqo4qM

 

اصلاح نوشته ها :

خانم بازیگر با دیدن بالا گرفتن این متن جنجالی آنرا از حساب کاربری اش حذف کرد و درباره آن توضیح داد : 

به علت کج فهمی، بی سوادی متعصب بودنِ بدون تفکر و اطلاع نداشتن از اصول نمایشنامه نویسی که رشته ی اول تحصیلی منه و به علت بیماری افرادی از جامعه که چه بسا حقوق بگیرانِ جیره خوارِ دشمنان ایران باشند  نسبتهای بس ابلهانه به من زدند و منو بدون اعتقاد معرفی کردند

از کامنتهایی که گذاشتند متوجه شدم اتفاقا بسیار بی وجدان هم هستند.

به این علت گفتگوی تخیلی و صمیمانه خودم با امام حسین ع را برداشتم.و از اینکه منو بی اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند

 

148355127964311-irannaz-com - Copy

 

بسیار گله مند هستم

در نمایشنامه ما حتی با خدا جدل میکنیم و حتی دعوا، اینکه دیگران امامان رو از خدا بالاتر میدونند، خودشون میدونند چرا …

 

47179301_303-1

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • هستی
   0

   چم .

  • رویا
   2

   خدایی با خودش چکار ک ده!! ترسیدم

  • ناشناس
   1

   برات متأسفم

  • ناشناس
   0

   اکثریت جامعه هنر ،محتاجان توجه ایشون که دیگه..........

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه