کدخبر : 2237

علی دایی بعد از فوت پدرش در سال ۸۱ با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد.

فوتبالیست پیشکسوت ایران اسلامی  علی دایی  که در ازدواج اول خود ناموفق بود حالا پس از چندین سال از این  ازدواج نافرجام ماجرای جنجالی به راه افتاده است.

 

kqkN2w8zhlJ5

 

مونا فرخ آذری  همسر دوم  علی دایی  و مادر نورا دایی در پی بحث های رسانه ای  علی دایی  و محمد مایلی کهن در برنامه نود سال گذشته،دایی برای چندمین بار از مایلی کهن شکایت کرد که پس از چند روز وقفه، رای دادگاه تجدید نظر محمدمایلی کهن صادر شد و قاضی حکم به اجرای ۴ماه زندان تعزیری مایلی کهن داد.  دایی  در مورد این پرونده گفته بود:«به جان  نورا  نمی بخشم» و مایلی کهن بعد از اینکه فهمید حکم تایید شده گفت :«به جان  دنیز  نمی بخشم»

 

o5j5JF2lK7aX

 

دنیز دختر اول  علی دایی  است که با نورا خواهر ناخوانده است. همین ماجرا، جرقه ای بود تا اینکه ماجرای  همسر دوم علی دایی  و دختر ۹ ساله اش ( دنیز ) بر سر زبان ها بیفتد.

lrp9Zc6ncc0H

 

بسیاری نورا رو تنها  دختر علی دایی  میدانند،اما در واقع  علی دایی  در گذشته یکبار ازدواج کرده و از همسر سابق خود دختری بنام دنیز دارد. دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه ها منتشر شده است. فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است “دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است. “دنیز” ۹ ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.

 

GwoLtEGrzDcj

 

چندی قبل نیز سایت های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند: مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از  همسر  سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت آمیز حل شود.

 

zYGcOR1glzrR

 

البته بر طبق اخبار منابع موثق،  همسر  سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته ی خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی دهد دخترش نزد این  مربی  و همسر سابقش زندگی کند.

 

منبع:سماتک

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • jafar
   1

   خوب

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه