عصر جدید

ببینید l اتفاق وحشتناک برای ژاله صامتی در عصر جدید

کدخبر : 19635

ژاله صامتی را بیش تر در ژانر طنز به خاطر داریم آن هم به خاطر بازی درخشان در فیلم زیر خاکی که اخیرا در آن ایفای نقش داشته است. اما بهتر است بگوییم ژاله صامتی از آن دسته بازیگران است که در تمامی نقش ها خوش درخشیده و موفق بوده است. در ادامه بخشی از برنامه عصر جدید را که اخیرا در فضای مجازی دست به دست می شود خواهیم دید.

ژاله صامتی داور عصر جدید  یکی از بازیگران توانمند است؛ ژاله صامتی داور عصر جدید  در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است. ژاله صامتی یکی از مجریان برنامه عصر جدید است. ژاله صامتی را بیش تر در ژانر طنز به خاطر داریم آن هم به خاطر بازی درخشان در فیلم زیر خاکی که اخیرا در آن ایفای نقش داشته است. اما بهتر است بگوییم ژاله صامتی از آن دسته بازیگران است که در تمامی نقش ها خوش درخشیده و موفق بوده است. در ادامه بخشی از برنامه عصر جدید را که اخیرا در فضای مجازی دست به دست می شود خواهیم دید.
زندگی نامه و بیوگرافی ژاله صامتی

ژاله صامتی (زادهٔ 14 فروردین 1351) بازیگر ایرانی است. او در رشتهٔ تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ‌تحصیل شد و فعالیت حرفه‌ای خود را در سال 1372 و با بازی در دت یعنی دختر آغاز کرد. او برای نقش‌آفرینی در آخرین بار کی سحر را دیدی؟ (1394) و درخونگاه (1397) نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنوارۀ فیلم فجر شده‌است. همچنین برای درخونگاه و مجموعهٔ تلویزیونی زیرخاکی (1399–اکنون) برندهٔ جایزهٔ حافظ شده‌است. صامتی از سال 1401 به‌عنوان داور در مسابقۀ تلویزیونی عصر جدید حضور دارد.

پخش ویدئو ویژه عصر جدید به مناسبت تولد ژاله صامتی

ماجرای جالب ازدواج ژاله صامتی 

ژاله صامتی متاهل بوده و سالها قبل با آقای ایرج سنجری ازدواج کرده است،این بانوی بازیگر مراسم ازدواجش را ساده برگزار کرد و به گفته خودش برای شب مراسم عروسی آرایشگاهم نرفت.

 ایرج سنجری فرزند علی اصغر سنجری(کارگردان) متولد سال 1339  بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، دوبلور و مدیر دوبلاژ است.

او تحصیلکرده رشته کارگردانی از کانادا می باشد که پیش از انقلاب عضو گروه تئاتر هنری ملی بود و تجربه بازی در چند سریال قبل انقلابی را هم دارد.

 ایرج سنجری از ازدواج اول خود یک دختر و یک پسر دارد که هر دو ساکن کانادا می باشند. او و همسر دومش خانم ژاله صامتی، دو فرزند دختر به نام‌های «یاس»(متولد دهه 70) و «نیاز»(متولد دهه 80) دارد.

گفت وگوی مادر و دختری با ژاله صامتی

 دنیای مادران و دختران دنیایی زنانه، لطیف و زیباست. بخصوص اگر مادرها به نحوی با فرزندشان رفتار کنند که حس دوستانه‌ای هم در این میان شکل بگیرد. همه دخترها به مادران‌شان وابسته هستند و همه مادران از اینکه در کنار دختران خود وقت بگذرانند لذت می‌برند. دخترها در هر سن و سالی همدم مادر هستند و حتی ازدواج و بچه‌دار شدن هم نه‌تنها آنها را از مادرشان دور نمی‌کند که باعث هرچه نزدیک‌تر شدن‌شان هم می‌شود.

دنیای زنانه ژاله صامتی و دختران مهربانش یاس و نیاز هم یکی از همین دنیاهای زیبا و خواستنی است. صامتی جمع خودش و دخترانش را اکیپی زنانه می‌داند که در کنار هم حسابی خوش و شادند. در یکی از روزهای بهاری میزبان ژاله صامتی بازیگر خوب کشورمان و دختران دوست داشتنی‌اش شدیم و با آنها گپ و گفت جالبی داشته‌ایم در مورد دنیای مادرانه / دخترانه‌شان. خواندن این گفت‌وگوی صمیمانه را به همهپیشنهاد می‌کنیم. 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه