ساعد سهیلی

زن خارجی ساعد سهیلی عاشق عبدالمالک ریگی شد | دردسری جدید دامن ساعد سهیلی را گرفت

کدخبر : 19556

گلوریا هاردی، در مراسم اکران مردمی «روز صفر»، دردسرس جدید برای همسرش به وجود آورد.

ساعد سهیلی متاهل بوده و همسرش از او بزرگ تر است. ساعد سهیلی فیلم سینمایی گشت ارشاد درخشیده است . ساعد سهیلی در سریال هایی مثل نهنگ آبی نیز ایفای نقش کرده است . ساعد سهیلی در فیلم سینمایی لاتاری نیز بازی کرده است.

گلوریا هاردی، در مراسم اکران مردمی «روز صفر»، قصد تعریف از بازی ساعد سهیلی در این فیلم را داشت که سخنانش به درستی بیان نشد و واکنش همسرش را در پی داشت.

فیلم «روز صفر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان و بازی امیر جدیدی و ساعد سهیلی، این روزها روی پرده سینماهای کشور است.

ساعد سهیلی

 

در یکی از اکران‌های مردمی این فیلم، ساعد سهیلی به همراه همسرش حضور داشت. گلوریا هاردی که خودش هم بازیگر است، پس از نمایش «روز صفر»، با حضور روی صحنه، رو به تماشاگران، به شوخی گفت «با دیدن فیلم، عاشق عبدالمالک ریگی شده است» که این گفته، با واکنش ساعد سهیلی روبه‌رو شد و او با خنده گفت: «حاشیه درست نکن».

 

ساعد سهیلی

زندگی شخصی ساعد سهیلی

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است . وی فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سهید سهیلی آغاز کرد همچنین فیلم بردار پشت صحنه در برخی کارهای پدرش بوده است. گشت ارشاد، متروپل و کلاشینکف از دیگر فیلم های این بازیگر است.

ازدواج ساعد سهیلی

ساعد سهیلی چند سالی است که ازدواج کرده است و متاهل است. ساعد سهیلی وقتی به فستیوالی در پاریس دعوت شده بود با گلوریا هاردی آشنا شد و با هم ازدواج کردند. گلوریا هاردی یک رگ فرانسوی دارد و در سریال کیمیا نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

ساعد سهیلی

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه