سریال «نون خ ۴»

نون خ ۴ تابستان کلید می‌خورد | لیست بازیگران نون خ ۴ لو رفت

کدخبر : 19550

فصل چهارم مجموعه نون خ ۴ برای نوروز و رمضان ۱۴۰۲ پخش خواهد شد

تهیه‌کننده سریال «نون خ ۴» از آغاز تصویربرداری این مجموعه طنز از اواسط تابستان خبر داد. سریال  «نون خ ۴» تابستان کلید می‌خورد. فصل چهارم سریال «نون خ ۴» برای نوروز پخش خواهد شد. کارگردان سریال «نون خ ۴» مشخص شد.

5544908

«مهدی فرجی» بعد از شائبه ادامه پیدا نکردن سریال‌های چند فصله تلویزیون تکلیف سریال «نون‌خ» را روشن کرد.

او گفت: این سریال برای ایام نوروز و رمضان سال ۱۴۰۲ آماده می‌شود. این نکته را در حاشیه ضیافت سریال‌سازان با رئیس رسانه ملّی هم تکرار کرد و گفت: در حال آماده کردن مقدماتیم تا فصل چهارم «نون‌خ» به نوروز و رمضان ۱۴۰۲ برسد.

4549906

حالا خبر از کلید خوردن این مجموعه تلویزیونی در ایام تابستان به گوش می‌رسد.

چرا که فرجی تهیه‌کننده سریال از برگزاری جلسات نهایی برای آغاز پیش‌تولید رسمی فصل چهارم این مجموعه به کارگردانی «سعید آقاخانی» خبر داده بود.

فرجی با اشاره به آخرین وضعیت ساخت «نون خ ۴» گفته بود: مذاکرات نهایی با مسئولان صدا و سیما انجام شده و ساخت فصل چهارم قطعی است و همزمان در حال انجام مذاکره با عواملیم تا پیش‌تولید رسمی فصل چهارم آغاز شود.

بنابر خبر رسیده از روابط عمومی پروژه، فرجی در جدیدترین اظهار نظر خود به زمان شروع تولید این سریال هم اشاره کرد و افزود: احتمالاً تصویربرداری فصل چهارم «نون خ» در اواسط تابستان آغاز خواهد شد.

169273968

در این فصل بازیگران سرشناس جدیدی علاوه بر بازیگران فصل‌های گذشته به گروه ملحق می‌شوند.

به تعبیر تهیه‌کننده «نون خ»، تاکنون محل ساخت سریال مشخص نشده است اما تلاش داریم تا فصل چهارم در یکی از استان‌های غرب کشور ساخته شود.

فصل چهارم «نون خ» در نوروز و رمضان سال ۱۴۰۲ پخش می‌شود.

منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه