بازیگران سریال زیر خاکی 2 + عکس

کدخبر : 16134

بیوگرافی تمام بازیگران سریال زیر خاکی را در شمانیوز بخوانید.

به گزارش شمانیوز: بازیگران سریال زیرخاکی عبارتند از: پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.

 

 

بیوگرافی تمام بازیگران سریال زیر خاکی 

 

 

بیوگرافی پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی بازیگر متولد شهریور سال 1356 در تهران است. او فوتبالیست و بازیکن سابق تیم ملی ایران است. او پا به عرصه بازیگری گذاشت و تبدیل به یکی از مشهورترین بازیگران ایرانی شد. با بازی در سریال پژمان، فیلم خوب بد و جلف به شهرت زیادی دست پیدا کرد. او هنوز مجرد است.

 

 

بیوگرافی ژاله صامتی

ژاله صامتی بازیگر متولد فروردین سال 1351 در تهران است ولی اصالتا لر و اهل شهر ازنا است. او در رشته تئاتر تحصیل کره است. او بازیگری بی حاشیه است و با بازی در فیلم رفیق بد و خون گاه به شهرت زیادی رسید. او همسر ایرج سنجری است و دو دختر دارد.

 

 

بیوگرافی هادی حجازی فر

هادی حجازی فر متولد خرداد سال 1355 است. او متولد شهر خوی است و به دلیل بازی در فیلم استاده در غبار و لاتاری به شهرت رسید. او کارگردانی هم می کند. هادی حجازی فر متاهل است و یک پسر به نام هامون دارد.

 

 

بیوگرافی علیرضا کمالی

علیرضا کمالی متولد اردیبهشت سال 1359 در شهر تهران است. او در رشته بازیگری تحصیل کرده است و با بازی در سریال ملیاردر و سریال نفس به شهرت رسید. مدتی خبر ازدواج او با دنیا مدنی در رسانه ها منتشر شد که معلوم شد شایه ای بیش نیست.

 

 

بیوگرافی گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش متولد شهریور سال 1333 در شهر شیراز است. او در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده است. گوهر خیراندیش یکی از بازیگران معروف سینما است. همسر زنده یاد جمشید اسماعیل خانی بازیگر مشهور سینما بود. او سه فرزند به نام امید، آزاده و آناهیتا دارد.

 

 

بیوگرافی امید روحانی

امید روحانی بازیگر، منتقد سینما و پزشک متولد سال 1340 است. او پزشک و متخصص بیهوشی است. با بازی در فیلم پر فروش سن پطرزبورگ و سریال زمانه به شهرت رسید. همسرش مریم موسوی است.

 

 

 

بیوگرافی نادر فلاح

نادر فلاح متولد شهریور سال 1352 در کرمان است. او در رشته کارگردانی تحصیل کرده است. با بازی در فیلم چند متر مکعب عشق و سریال سرزمین کهن بسیار به شهرت رسید. در مورد زندگی شخصی او و خانواده اش اطلاعاتی در دست نیست.

 

 

بیوگرافی ساناز سعیدی

ساناز سعیدی بازیگر جوان متولد فروردین سال 1368 در شهر تهران است. او در رشته معماری تحصیل کرده است. ساناز سعیدی با شرکت در کلاس بازیگری امین تارخ وارد دنیای بازیگری شد. با بازی در سریال نفس بسیار به شهرت رسید. او هنوز مجرد است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند: