گریه همسر آزاده نامداری در مراسم ختمش + فیلم دیده نشده

کدخبر : 16068

کلیپی از گریه های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش منتشر شد که در زیر مشاهده می کنید. سجاد عبادی همسر آزاده نامداری است که از مدیران صدا و سیما در مراسم ختم آزاده نامداری انتقاد کرد.

آزاده نامداری | فیلمی از گریه های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش منتشر شد که در زیر مشاهده می کنید. سجاد عبادی همسر آزاده نامداری است که از مدیران صدا و سیما در مراسم ختم آزاده نامداری انتقاد کرد.

 

 

پرونده آزاده نامداری در پزشکی قانونی بسته شد

 

عباس مسجدی آرانی در حاشیه نشست خبری پیش از ظهر امروز خود در پاسخ به پرسشی در مورد نتیجه نهایی پرونده مرگ آزاده نامداری گفت: در مواردی که عزیزان معروف هستند و اسامی مطرح می‌شود ما تلاش می‌کنیم که نشر را به دستگاه قضایی بدهیم و با صلاحدید آنان اعلام می‌شود. رسیدگی به این پرونده در سازمان پزشکی قانونی تمام شده است.

 

آزاده نامداری

 

ازدواج تا جدایی آزاده نامداری با فرزاد حسنی

آزاده نامداری به همراه فرزاد حسنی صبح روز پنجشنبه 6 تیرماه 1392 با حضور در حسینیه جماران و بیت حاج حسن خمینی نوه بزرگوار امام راحل مراسم عقد خود را برگزار کردند. حاج حسن خمینی خطبه عقد این زوج هنری را قرائت فرمودند. 

اما بعد از حدود یک سال در خرداد 1393 این دو از هم جدا شدند و در تاریخ 20 مرداد 1393 خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه ای گشت.

 

آزدواج دوم آزاده نامداری

آزاده نامداری و سجاد عبادی در مهر 1394 باهم ازدواج کردند.این زوج در مهرماه سال 1395 صاحب دختری به نام گندم شدند.

 

آزاده نامداری

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه