دلیل مهم ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابی فاش شد + فیلم

کدخبر : 16060

مهرانه مهین ترابی بازیگر سرشناس و محبوب دهه 50 است. مهرانه مهین ترابی ازدواج نکرده و مجرد است. مهرانه مهین ترابی دلیل ازدواج نکردنش را علاق زیادش بازیگری اعلام کرده است.

مهرانه مهین ترابی بازیگر سرشناس و محبوب دهه 60 است. مهرانه مهین ترابی ۲۰ مرداد سال ۱۳۳۶ در کرج مهرانه مهین ترابی ازدواج نکرده و مجرد است. مهرانه مهین ترابی دلیل ازدواج نکردنش را علاق زیادش بازیگری اعلام کرده است. در زیر بیوگرافی مهرانه مهین ترابی را مشاهده می کنید.

 

 مهرانه مهین ترابی

 

زندگینامه مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرده و تاکنون در سریال زمانه، همه چیز آنجاست و فیلم سینمایی ملک خاتون نقش آفرینی کرده است. اخیرا مهران مدیری در برنامه دورهمی خبر ازدواج مهرانه مهین ترابی اعلام کرد. 

 

 مهرانه مهین ترابی

 

شروع فعالیت بازیگری مهرانه مهین ترابی

مهین ترابی که به بازیگری بسیار علاقه داشت در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بازیگری و کارگردانی خواند.  اولین تجربه بازیگری او ایفای نقشی در تله تئاتری نوشته محسن یلفانی و به کارگردانی خانم دیانا و در سال ۱۳۵۶ بود.

او با فیلم گلبهار به کارگردانی تهمینه اردکانی در سال ۱۳۶۵ به سینما آمد و با مجموعه تلویزیونی مش خیرالله صندوقچه اسرار در سال ۱۳۷۰ عضوی از خانواده مجموعه‌های تلویزیونی شد و با نقش آفرینی در مجموعه همسران و خانه سبز به اوج محبوبیت رسید.

 

 مهرانه مهین ترابی

 

علاقه زیاد مهرانه مهین ترابی به آشپزی

من عاشق آشپزی هستم. حتی وقتی سر کار هستم هم آشپزی می کنم. طوری که اگر فرجه ای میان کار برای آشپزی پیدا می کنم، همانجا غذا می پزم و با بچه های صحنه می خوریم. آشپزی کردن را خیلی خیلی دوست دارم چون یک حس خوبی از زندگی به من می دهد.

من غذاهای زیادی را خیلی خوب درست می کنم. از جمله قورمه سبزی. بیف استراگانفی که می پزم، بسیار خوشمزه می شود.

مادر خدابیامرزم یک حرفی درباره من می زد و می گفت این بنده شاکر خداست و از هیچ غذایی بدش نمی آید و واقعا هم همینطور است. همه غذاها را دوست دارم به موقع خودش اما قورمه سبزی را جور دیگری دوست دارم.

او اهل رستوران و کافه نیست:”اصلا میانه خوبی با رفتن به جاهای شلوغ ندارم و شاید در تمام سال من یک بار به رستوران نروم”.

 

 

 مهرانه مهین ترابی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی