کدخبر : 8092

سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از زمان شیوع این بیماری تا ظهر امروز را ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر اعلام کرد.

رصد ورزشی نوشت: کیانوش جهانپور ظهر امروز در ارتباط با وضعیت ابتلای کرونا در کشور با اشاره به افزایش تعداد بهبودیافتگان و رسیدن این تعداد به  ۱۰ هزار و ۴۵۷ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا گفت: برابر آزمایش‌های انجام‌شده از روز گذشته تاکنون ۲ هزار و ۳۸۹ مورد دیگر به مبتلایان این ویروس افزوده شده است.

 


*/ جهت ثبت اعتراض جاماندگان معیشتی کرونایی اینجا کلیک کنید 


 

 

وی با بیان این‌که تاکنون ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر از هم‌وطنان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، افزود: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۷ نفر دیگر از هم‌وطنان جان خود را از دست داده‌اند که در مجموع و از روز شیوع ویروس کرونا در کشور تا به امروز ۲‌ هزار و ۲۳۴ نفر در کشور فوت کرده‌اند.

 


فیلم دلخراش و +18 از غسل و کفن کرونایی در ایران + فیلم و تصاویر


 

 

بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، مشارکت مردم در طرح غربالگری کرونا از مرز ۵۰ میلیون نفر گذشت و به حدود ۵۰ میلیون و ۸۲۱ هزار نفر تا ظهر امروز رسید.

 

منبع: آنا

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • ناشناس
   0

   یاخدا بداد مردم برس تورو خدا از خونه هاتون بیرون نرید لطفا

  • ناشناس
   0

   تورو خدا در خانه بمانید از خانه بیرون نرید

  • فرشاد رحیمی
   0

   ابتدا خسته نباشید میگم به پزشکان .پرستاران .کادر پزشکی و دولت مردان و خلاصه تمام کسانی که در این راه زحمت میکشند .دولت در کند کردن سرعت انتشار موفق بوده اما در جلوگیری از مرگ و میر بیشتر نسبت به اروپاییها متاسفانه امار نشان میده که ما عقب موندیم یعنی نرخ مرگ و میر ما حدود هشت درصده اما آلمانی‌ها نرخ بسیار کمتری دارند که حتی به دو درصد هم نمی‌رسه .میگویند به علت وجود دستگاهی در آلمانه که مستقیم اکسیژن رو به خون تزریق می‌کنه ..آیا از این دست گاه ها در ایران نیست ونمیتوانیم یکی از آن را مهندسی معکوس کنیم.

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه