کدخبر : 7301

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت با اشاره به ابتلای ۳۸۸ نفر به کرونا گفت: از این تعداد ۳۴ نفر از هموطنان جان‌باخته‌اند.

رصد ورزشی نوشت: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت با اشاره به ابتلای ۳۸۸ نفر به کرونا گفت: از این تعداد ۳۴ نفر از هموطنان جان‌باخته‌اند.

کیانوش جهانپور اظهار کرد: تا ظهر امروز تعداد افراد مبتلا به کرونا به 388 نفر رسیده است که از این تعداد  34 نفر فوت کرده‌اند.

 


واکسن کرونا توسط اسرائیل ساخته شد+جزئیات


 

جهانپور درباره میانگین سن مبتلایان به این ویروس گفت: میانگین سنی بیش از 53 سال است و میانگین سنی قربانیان هم بالای 60 سال اعلام شده است.

 

وی درباره آمار جدید مبتلایان به ویروس کرونا به‌تفکیک استانی خاطرنشان کرد: تا پیش از ظهر امروز 64 نفر در تهران، 25 نفر در گیلان، 16 نفر در قم، 10 نفر در اصفهان، 2 نفر در مازندران، 1 نفر در اردبیل، 3 نفر در البرز، 2 نفر در سمنان، 2 نفر در کردستان، 3 نفر در خوزستان، 2 نفر در گلستان، 2 نفر در قزوین و 4 نفر در آذربایجان شرقی به تعداد مبتلایان ویروس کرونا اضافه شده‌اند، همچنین 73 نفر از مبتلایان طی روز‌های گذشته بهبود یافته‌اند.

 

منبع: تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس
  7

  چرا باید مسئولان به مردم دروغ بگن!؟ مردم بیشتر از مسئولان به این آمار آگاهی دارن لازم به این اخبار دروغ نیست!!! تاکنون بیش از ده هزار نفر مبتلا شدن فقط هزارو پانصد نفر قربانی شدن. راستشو به مردم بگید مگه شما خبر گذاری نیستید؟!؟

 • م.ب
  2

  دروغ پشت دروغ

 • جوادطاهونچی شاندیز
  3

  چنین برمی اید که آمار وزارت بهداشت صحیح است.

 • 🎈
  0

  😭😭😭😭😂😂😂😂😂😏😏😏😏😏😏😏

آنچه دیگران میخوانند :
  ‍‍‍
  روی خط رسانه