رییس ستاد تدبیر و توسعه حامیان رییسی:

حمایت حزب تدبیر و توسعه از رئیسی در راستای عمل به وعده در گذشته کاری ایشان است

کدخبر : 16310

رییس ستاد تدبیر و توسعه حامیان رییسی گفت: حمایت حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی از جناب رئیسی در راستای خرد،تدبیر،ومدیریت بر مبنای تخصص و اخلاق وعمل به وعده در گذشته کاری و صلاح مردم و نظام صورت گرفته است.

فعالیت 167 ستاد حامیان تدبیر و توسعه  ایران اسلامی در کشور 

 

WhatsApp+Image+2021-06-10+at+09.55.16

 

به گزارش رصدورزشی، محمد ناطقی در نشست خبری که در جمع خبرنگاران  رسانه  ها در محل حزب تدبیر و توسعه برگزار شد، دلیل پشتیبانی این حزب از آیت الله رئیسی را حرکت در مسیر  انقلاب  و مصلحت نظام عنوان کرد و گفت: از آن جا که حزب تدبیر و توسعه شخصی، عقیدتی و سلیقه ای اداره نمی شود، در شورای مرکزی حزب با رای قاقطع اعضا تصمیم بر حمایت قاطع از سید ابراهیم رییسی گرفته شد.

 

ناطقی، دکترای علوم سیاسی، عضوشورای مرکزی ،  معاون  اقتصادی حزب تدبیر و توسعه  ایران  اسلامی است که همزمان ریاست کمیسیون مجلس و  شوراهای اسلامی  حزب را عهده دار شده است با تاکید بر اینکه آقای رییسی مرد عمل است نه شعار، تصریح کرد: حمایت حزب تدبیر و توسعه نیز صحه بر بر همین روحیه کار عملیاتی و شخصیت میدانی ایشان است.

 

دکتر ناطقی اضافه کرد: نخستین هدف ما از این حرکت، دعوت مردم به مشارکت حداکثری مردم در  انتخابات  و حضور در پای صندوق های رای است.

 

رییس ستاد تدبیر و توسعه حامیان رییسی به برنامه های این ستاد اشاره کرد و افزود: در حال حاضر در اکثر استان ها و شهرستان های تاثیر گذار، ستاد های فعال راه اندازی کرده ایم به طوری که تا کنون 167 ستاد در مناطق مورد اشاره به صورت مستمر و فعال به کار  تبلیغات  و اطلاع رسانی مشغول هستند.

 

وی گفت: همچنین برگزاری همایش در یکی از میدان های مرکزی تهران از دیگر برنامه های حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی است که منتظر تائیدیه مسئولان ذی ربط هست که در صورت موافقت و مشخص شدن تاریخ برگزاری آن از طریق رسانه ها خدمت همه عزیزان اعلام می گردد.

 

ناطقی اظهارداشت:  اخلاق  مداری در درون حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی را ملاک قرار داده ایم و در همین راستا سعی کرده ایم که تجمع را در این ستاد کم کنیم و به دستورالعمل های بهداشتی مورد تاکید  وزارت کشور  در ستادها عمل کنیم.

 

 وی همچنین با اشاره به برگزاری برخی کارناوال ها یا تجمع های انتخاباتی عنوان کرد: برخی مخالف بیانیه ستاد مرکزی در حوزه  سلامت  و پیشگیری عمل می کنند، ما در تشکیلات حزب به تمامی پروتکل های مربوطه پایبند هستیم و رعایت کامل را  مد  نظر داریم.

 

وی به اهمیت وجودی رسانه ها در اطلاع رسانی و افزایش معلومات مردم در تصمیم گیری و انتخاب فرد اصلح در میان کاندیداهای  ریاست جمهوری  اشاره کرد و گفت: به زودی با حضور اکثر نماینده های رسانه ها یک نشست خبری برگزار خواهیم کرد و در این گردهمایی خبری، اهداف ستاد تدبیر و توسعه حامیان رییسی را با شرح ریز برنامه ها به ارایه نقد و بررسی برنامه های کاندیدها در مناظره ها و تحلیل و تبیین برنامه های آیت الله رییسی می پردازیم.

 

رییس ستاد تدبیر و توسعه حامیان رییسی بیان داشت: در این نشست همچنین به صورت ویژه به تببین برنامه های فرهنگی،  سیاسی و اقتصادی  ایشان می پردازیم.

 

دکتر ناطقی به یکی از فعالیت های همکاران خود در ستاد تدبیر و توسعه اشاره کرد و گفت: به صورت مستمر کنش های تخریبی با عناوین و موارد مطرح شده در  فضای مجازی  را رصد می کنیم و موارد خاص را در شورای مرکزی ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی در راستای تایید یا تکذیب این عناوین مطرح می کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه
تبلیغات متنی