رپرتاژ آگهی/

رونمایی از پیراهن تیم ملی بسکتبال ۳ نفره بانوان با حضور اصحاب رسانه

کدخبر : 16041

عصر روز شنبه طی مراسمی با حضور رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال، فریده شجاعی نایب رییس بانوان فدراسیون، نیکا بیک لیک لی سرمربی و بازیکنان اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک در سالن کنفرانس بسکتبال با حضور گسترده اصحاب رسانه از لباس تیم ملی ۳ نفره بانوان کشورمان رونمایی شد.

عصر روز شنبه طی مراسمی با حضور رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال، فریده شجاعی نایب رییس بانوان فدراسیون، نیکا بیک لیک لی سرمربی و بازیکنان اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک در سالن کنفرانس بسکتبال با حضور گسترده اصحاب رسانه از لباس تیم ملی ۳ نفره بانوان کشورمان رونمایی شد.

در ابتدا فریده شجاعی نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال ضمن خوش‌آمدگویی از حضور گسترده رسانه‌‌ها و حمایت‌ آنها از تیم ۳ نفره بسکتبال بانوان اظهار خرسندی کردند و گفتند: حمایت رسانه‌ها از تیم ملی باعث دلگرمی و گامی بزرگ برای بهبود تصمیمات آتی کمیته المپیک برای تیم‌‌های بانوان ما خواهد بود.

ایشان افزودند: تیم‌های قدرت‌مندی در مسابقات مجارستان و اتریش شرکت خواهند کرد و ما در تلاشیم با ایجاد بهترین شرایط اعضای تیم ملی ۳ نفره بانوان را به این مسابقات اعزام کنیم. تیم خوبی داریم اما امکان تغییر بازیکن در مسابقات مجارستان خواهد بود.

در ادامه نشست رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: هیچ تفاوتی بین بانوان و آقایان در کسب افتخار وجود ندارد. برای اولین بار است که تیم ۳ نفره بسکتبال بانوان ایران در مسابقات انتخابی المپیک حضور دارد ولی امیدوارهستیم تیم اعزامی دست پر از این مسابقات باز گردد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ۳ نفره بانوان در خصوص حضور در این این مسابقات و نحوه انتخاب بازیکنان گفت: اولین باراست که تیم ۳ نفره بسکتبال بانوان در مسابقات انتخاب المپیک شرکت می‌کند. حضور ۲۰ تیم برتر دنیا در اتریش کار را سخت خواهد کرد و گرفتن سهمیه کار ساده‌ای نیست. ما در طی ۸ ماه بهترین بازیکنان را برای انتخابی المپیک گزینش کردیم. و تمامی بازکنان حاضر از میان ۱۰ بازیکن برتری هستند که در رقابت‌های لیگ و تیم ملی درخشان ظاهر شده‌‌اند.

 

در ادامه این رویداد از لباس رسمی تیم ملی ۳ نفره بانوان در مسابقات رونمایی شد و به صورت نمادین مسئولین فدراسیون و اعضای تیم ملی بر روی این پیراهن امضای یادگاری کرند. شرکت نیلموتی نیز طراحی سبک ایرانی اسلامی لباس‌های تیم ملی بانوان را برای المپیک ۲۰۲۱ بر عهده گرفت.

تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان متشکل از شادی عبدالوند، نگین رسولی، دلارام وکیلی و معصومه اسماعیل‌زاده، به مربی‌گری نیکا بیک لیک لی، روز دوشنبه سوم خرداد راهی رقابت‌های انتخابی المپیک در اتریش می‌شود. تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان در این رویداد از تاریخ ۲۶ الی ۳۰ می ( ۵ الی ۹ خردادماه) در اتریش با تیم‌های تایلند، ژاپن، استرالیا و اوکراین به رقابت می‌پردازد. از این مسابقات که در چهار گروه پنج تیمی برگزار می‌شود، تنها سه تیم جواز حضور در المپیک توکیو را کسب خواهند کرد.

شایان ذکر است تیم ملی سه نفره بانوان همچنین در مسابقات یونیورسالینی (UOQT)  که در تاریخ ۴ تا ۶ ژوئن (۱۴ تا ۱۶ خردادماه) برگزار خواهد شد، حضور دارد.

داریا همراه به عنوان حامی مالی تیم ملی بسکتبال و هلدینگ مات به عنوان متولی انحصاری فعالیت‌های ارتباطات بازاریابی نیز در این مراسم شرکت کردند و در کنار اعضای محترم فدراسیون بسکتبال و اصحاب رسانه با آرزوی موفقیت برای تیم ملی ۳ نفره بسکتبال بانوان کشورمان آن‌ها را بدرقه این مسابقات کردند

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه
تبلیغات متنی