موتور سواری پرحاشیه سحر قریشی

کدخبر : 17236

در این عکس موتور سواری سحر قریشی و برادرش را می بینید

به گزارش پایگاه خبری پیشنهاد ویژه: سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی با فیلم دلنوازان به شهرت رسید. سال 96 خبر ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی منتشر شد که مدتی بعد تکذیب شد. سحر قریشی به موتورسواری علاقه خاصی دارد. سحر قریشی از بازیگر پرحاشیه که سوژه کاربران مجازی است و اخیرا گنگ بودن او سوژه کاربران شد. همچنین او به موتورسواری علاقه خاصی دارد. به تازگی در شبکه های اجتماعی عکسی از سحر قریشی سوار بر موتور سیکلت در یک نمایشگاه خودرو منتشر شده است.

مشخص نیست تاریخ این عکس مربوط به چه زمانی است اما سحر قریشی دیده می شود که سوار بر یک موتورسیکلت در کنار فروشنده جوان نمایشگاه قرار دارد.

عکس- سحر قریشی سوار بر موتور سیکلت در نمایشگاه ماشین! - وقت صبح

سحر قریشی متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران است.

کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد.

بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد.

او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

حواشی سحر قریشی

سحر قریشی  در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم،

البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

اما وی در مصاحبه ای درباره سوالی مبنی بر اینکه قصد ازدواج دارد یا نه گفت:نه فعلا قصد ازدواج ندارم یعنی زیاد به این موضوع فکر نمی کنم و کارهای مهم تری دارم.

با این اظهارنظر قریشی عملا برخی شایعات درباره ازدواج نکردن وی به واقعیت پیوست و نهایتا نامزدی وی با امیدعلومی هم بهم خورد.

انتشار تصاویر دو نفره در فضای مجازی بار دیگر این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد.

بسیاری به آتلیه ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده اند، برخی هم می گویند گوشی یکی از آن ها هک شده و عکس ها به دست افراد فرصت طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می خورد.

آن چه که برای نزدیکان سحر قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت های زنانه دست به چنین کاری زده است.

توضیح مهدی طارمی درباره ارتباطش با سحر قریشی: آن رابطه تمام شد و الان در رابطه جدیدی هستم.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی