کدخبر : 9959

مدافع ایرانی ترابزون اسپور تنها گل خود در این تیم را مقابل آلانیا اسپور به ثمر رسانده؛ تیمی که به فینال جام حذفی ترکیه راه یافته است

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: مدافع ایرانی ترابزون اسپور تنها گل خود در این تیم را مقابل آلانیا اسپور به ثمر رسانده؛ تیمی که به فینال جام حذفی ترکیه راه یافته است.

رقابت‌های مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ترکیه به پایان رسید که در بازی برگشت از دومین مسابقه، تیم آلانیا اسپور موفق شد به برتری پُر گل مقابل آنتالیا اسپور دست یافته و راهی فینال شود.

تیم آلانیا اسپور که در دیدار رفت با نتیجه یک بر صفر در خانه آنتالیا اسپور به برتری دست پیدا کرده بود، شب گذشته در مسابقه‌ی برگشت موفق شد به پیروزی ۴ بر صفر برسد تا حریف تیم ترابزون اسپور در بازی نهایی جام حذفی ترکیه شود.

آلانیا اسپور در حالی به فینال جام حذفی رسیده که در هفته یازدهم فصل ۲۰-۲۰۱۹ سوپر لیگ ترکیه با یک گل در خانه ترابزون اسپور شکست خورده بود؛ دیداری که سید مجید حسینی در آن بازی خوش درخشید.

حسینی که سال گذشته تنها یک گل در جام حذفی برای ترابزون اسپور به ثمر رسانده، اما در ۲۵ مسابقه سوپر لیگ نتوانسته بود این کار را انجام دهد، در نُهُمین بازی این فصل برابر آلانیا اسپور توانست از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شود و البته در ادامه یک پنالتی دیگر را هم خراب کند.

اکنون سید مجید حسینی امیدوار است در بازی فینال جام حذفی که دوباره مقابل آلانیا اسپور قرار می‌گیرند، در ترکیب ترابزون اسپور حضور داشته باشد و باز هم فرصت گلزنی را به دست آورد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه