شباهت باورنکردنی هند آرنولد و عارف غلامی (عکس)

کدخبر : 976

صحنه برخورد توپ به دست مدافع لیورپول در بازی با منچستر سیتی شباهت زیادی داشت به صحنه ای که در بازی استقلال برابر پارس جنوبی جم در هفته هشتم لیگ برتر اتفاق افتاد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ بازی شب گذشته لیورپول برابر منچسترسیتی دو صحنه داوری داشت که به نوعی پیروزی جذاب قرمزهای آنفیلد را تحت شعاع قرار داد، یکی توپی که در دقیقه 5 به دست آلکساندر آرنولد برخورد کرد که توپ برگشتی را فابینیو با یک شوت محکم وارد دروازه سیتیزن ها کرد. اما در دقیقه 82 بار دیگر توپ در سمت راست محوطه جریمه به دست آرنولد  برخورد کرد که این صحنه هم از نظر داور بازی هند نبود تا پپ گواردیولا با نشان دادن عدد 2 به داور چهارم بازی عصبانیت خود را از تصمیم های داور وسط نشان بدهد.

نکته جالب اما اینکه خطای هند دومی که آرنولد انجام داد، شباهت باور نکردنی به خطای هندی دارد که عارف غلامی در دقیقه 92 بازی با پارس جنوبی جم انجام داد و البته از نظر داور بازی پنالتی تشخیص داده نشد.

هند1

 در مورد صحنه هند غلامی باید گفت که بیشتر کارشناسان داوری اعتقاد داشتند این صحنه پنالتی نبوده چراکه دست مدافع استقلال در حالت طبیعی قرار داشته است اما کارشناسان داوری خارجی هنوز اظهار نظر روشنی در مورد صحنه ای که شب گذشته در ورزشگاه آنفیلد اتفاق افتاد نکرده اند.

 

هند2

 

هرچه که هست لیورپول شب گذشته با شکست 3 بر یک منچستر سیتی توانست اختلاف خود را با این تیم به 9 امتیاز برساند تا حالا در پایان هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس جدی ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی لقب بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • شما نیوز رسانه شایعه ساز
  0

  اکثر کارشناسای داخلی گفتن هند عارف پنالتی نبود؟؟؟؟
  دست در اون حالت باید پشت بدن قرار داشته باشه، الان تو کل اروپا دارن از پنالتی سوخته من سیتی حرف میزنن...
  اگه راست میگی اسمدوتا کارشناسی ک گفتن پنالتی نیست رو اعلام کن....
  لابد پیرهن کشیدن وریا هم پنالت نبود،گل پارس جم هم افساید بود...
  واقعا که...

آنچه دیگران می خوانند:
  ‍‍‍
  روی خط رسانه
  تبلیغات متنی