کدخبر : 9723

​ستاره سابق فوتبال ایران اعلام کرده این روز ها در بنگاه معاملات ملکی کار می‌کند!

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: ابراهیم تهامی به عنوان یکی از ستاره های سابق فوتبال ایران که در تیم ملی نیز دوران درخشانی داشت و به جام جهانی نیز رفت روزهای تلخی را سپری می‌کند. تهامی که مدتی به عنوان مربی دستیار عبدالله ویسی و چند مربی دیگر هم بود، این روزها دور از فوتبال کار آزاد انجام می‌دهد.

تهامی درباره شرایط خودش در این ایام به ایران ورزشی گفته است: «حدود دو سال است در خانه نشسته‌ام و از فوتبال دور هستم.اینروزها در بنگاه معاملات ملکی که متعلق به یکی از دوستانم است مشغول فعالیت هستم.»

وی افزود: «حاضرم قسم بخورم بالای چهار هزار نفر به تمرین استقلال ‌اهواز می‌آمدند تا حرکات مرا ببینند. البته آن زمان که استقلال ‌اهواز، استقلال ‌اهواز بود. زمانه است دیگر و کاری هم نمی‌توان کرد. فعلاً که سرنوشت من اینگونه رقم خورده، شاید در آینده و با گذشت زمان اتفاقات دیگری رخ بدهد.»

تهامی در بخش دیگری از حرف هایش تاکید کرد: « در دوران فوتبالم نباید بیش از حد به تیم‌های خوزستانی بها می‌دادم. باید می‌رفتم و در تیم‌های دیگر هم بازی می‌کردم. زمانی قدرت‌های بزرگ فوتبال ایران دنبال من بودند و همه ساله پیشنهاد می‌دادند تا شاید بتوانند جذبم کنند. استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، پرسپولیس و خیلی از تیم‌های بزرگ دیگر دوست داشتند در تیم‌شان بازی کنم اما من هیچ‌وقت استقلال ‌اهواز را رها نکردم.»

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه