کدخبر : 9523

​مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: ما اصلاً مخالف ادامه بازی‌ها نیستیم و خودمان دوست داریم تمرین کنیم و مسابقه بدهیم، چون عاشق فوتبالیم و فوتبال شغل ما به حساب می‌آید.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی؛ با محمد ایرانپوریان، مدافع تیم فوتبال سپاهان در مورد شرایط خودش و تیمش در شروع مجدد تمرینات و همچنین ادامه بازی‌های لیگ برتر گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:

 

شرایط خودت و سپاهان در شروع مجدد تمرینات به چه شکل است؟

خدا را شکر بچه‌ها آمادگی خوبی دارند. در این مدت که تمرینات تعطیل بود، هر کدام به صورت انفرادی تمرین می‌کردند و به لحاظ بدنی اوضاع بد نیست. خودم هم با رفع کامل مصدومیتم در خدمت تیم هستم و بدون مشکل تمرین می‌کنم، ولی خب حساسیت روی این ویروس زیاد است و همه با استرس تمرین می‌کنند، چون هرکس نگران خودش و خانواده‌اش است و ما در تمرین مجبوریم ماسک بزنیم و از دستکش استفاده کنیم.

به نظرت می‌شود لیگ را با این شرایط ادامه داد؟

ببینید ما اصلاً مخالف ادامه بازی‌ها نیستیم و خودمان دوست داریم تمرین کنیم و مسابقه بدهیم، چون عاشق فوتبالیم و فوتبال شغل ما به حساب می‌آید. باور کنید خسته شدیم از اینکه سه ماه بلاتکلیف در خانه ماندیم و دل‌مان می‌خواهد لیگ ادامه پیدا کند، ولی واقعاً شرایط سخت است و اگر خدای نکرده اتفاق بدی بیفتد، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ جان انسان‌ها خیلی مهم‌تر از فوتبال و قهرمانی است. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد، فاجعه‌ای پیش نیاید.

آن‌طور که مسئولان وزارت بهداشت اعلام کردند اگر الان نشود لیگ را برگزار کرد، امکان برگزاری لیگ برای فصل آینده هم وجود ندارد.

ما که تخصصی نداریم و هر حرفی می‌زنیم، نظر شخصی و براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. آن‌ها قطعاً بهتر می‌دانند. باز هم می‌گویم مجموعه سپاهان با وجود همه سختی‌ها آماده ادامه لیگ هستند، ولی خب به ما حق بدهید نگران باشیم، چون بحث جان آدم‌ها درمیان است. ضمن اینکه من به عنوان یک فوتبالیست که شغلم و درآمدم فقط از فوتبال است، خب دوست دارم لیگ برگزار شود تا پولم را بگیرم، چون می‌دانم اگر بازی‌ها برگزار نشود، پولی نمی‌گیرم، ولی واقعاً باید شرایط خطرناک این ویروس را در نظر گرفت، چون ما آلمان یا اسپانیا نیستیم که امکانات فوق‌العاده‌ای داشته باشیم. به هر حال همه نگرانی ما این است که خدای نکرده اتفاق بدی نیفتد.

با پرسپولیسی‌ها که حرف می‌زنیم، به نوعی خودشان را قهرمان می‌دانند. شما به عنوان تیم دوم جدول شانسی برای قهرمانی‌تان قائل هستید؟

بگذارید یک مثال بزنم؛ چند سال پیش یادم می‌آید وقتی در تراکتور بودم، ۸ امتیاز از سپاهان جلو بودیم، ولی در پایان فصل نتوانستیم قهرمان شویم و این سپاهان بود که عنوان قهرمانی را به دست آورد. قبول دارم روی کاغذ و با توجه به ۱۰ امتیاز اختلاف شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر از بقیه است، ولی ما سپاهانیم و اصلاً ناامید نیستیم. شک نکنید تا آخرین روز برای قهرمانی می‌جنگیم تا جام را به مردم خوب اصفهان هدیه دهیم. به هواداران سپاهان قول می‌دهم هر کاری برای خوشحالی آن‌ها انجام می‌دهیم.

خیلی‌ها معتقدند سپاهان اگر جلوی پرسپولیس به میدان می‌رفت، شاید می‌توانست از این تیم امتیاز بگیرد و اختلاف در صدر اینقدر زیاد نمی‌شد.

خب کاملاً درست است و اگر بازی برگزار می‌شد، هر اتفاقی ممکن بود رخ دهد و شاید ما اصلاً بازی را می‌بردیم، ولی باید دم در هتل می‌بودید تا متوجه شوید چه اتفاقات عجیبی رخ داده و ما نتوانستیم به موقع وارد ورزشگاه شویم. ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر جلوی هتل بودند و نمی‌گذاشتند سوار اتوبوس شویم. بعد هم که به ورزشگاه رسیدیم، آماده بازی شدیم و واقعاً هم‌قسم شدیم بازی کنیم، ولی آن موقع پرسپولیسی‌ها رفته بودند. به نظرم اصلاً حکم کمیته انضباطی و استیناف عادلانه نبود.

وضعیت قراردادت در پایان فصل به چه شکل است؟

خب در پایان همین فصل قراردادم با سپاهان به پایان می‌رسد و بازیکن آزاد خواهم بود، ولی واقعیت این است که اصلاً دوست ندارم فعلاً در مورد آینده حرف بزنم، چون چیزی مشخص نیست. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد، خیر باشد.

 

 

منبع: 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه