کدخبر : 7903

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وزیر ورزش به من زنگ زد و گفت چرا چهار ماه است که از برانکو به خاطر فسخ یک طرفه قرارداد شکایت نمی کنی؟ چه چیزی بین شما وجود دارد که این کار را انجام نمی دهید. این در حالی است که وزیر حدود یک ماه و نیم گذشته به من مأموریت داد با برانکو به توافق برسم. آن وقت چطور می توانم چهار ماه قبل از او شکایت کنم و این را شما از من خواسته باشید!

رصد ورزشی نوشت: محمد حسن انصاریفرد درباره جدایی خود از باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی وارد باشگاه شدیم درآمدهای باشگاه پرداخت شده بود. پول مربی و بازیکنان را پرداخت نکرده بودند. احکام دادگاه به سمت باشگاه سرازیر شد با این وجود باشگاه را تحویل گرفتیم و توانستیم به موفقیت های لازم برسیم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره اختلاف با هیئت مدیره این باشگاه اظهار داشت: زمانی که رسول پناه به عنوان رئیس هیئت مدیره وارد باشگاه شد، اختلافات بیشتر شد و ارتباط من با وزیر کمتر از قبل شد.

وی افزود: تمام اعضاء مدعی مدیرعاملی بودند. واقعاً دوست نداشتم آنجا باشم. چهار روز مانده به بازی با استقلال، اسناد قرارداد را منتشر کردند تا با چالش جدی با بازیکنان روبرو شویم. از داخل هیات مدیره گفته بودند. تمام موارد را به وزیر گفتن اما او پشت هیات مدیره ایستاد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کنار گذاشته شدن قدوسی از پست روابط عمومی باشگاه باعث شد استعفا دهد، تأکید کرد: قدوسی بهانه بود. امروز می گفتند او را کنار بگذار و فردا هم افشین پیروانی و سایر اعضای تیم را. وقتی نمی توانم مدیر روابط عمومی را خودم انتخاب کنم چرا در باشگاه بمانم.

انصاری فرد درباره پرونده مربوط به برانکو ایوانکوویچ یادآور شد: وقتی برانکو از پرسپولیس رفت، هیئت مدیره تحت فشار بود و هواداران جدایی او را از جانب آنها می دیدند. به همین خاطر فردی را آوردند تا شرایط را آرام کند. من مهره ای شدم تا جو آرام شود. بعد از آن نیز تغییرات دلخواه خود را بروز دادم.

انصاریفرد از پیام مسعود سلطانی فرد وزیر ورزش در مورد شکایت از برانکو پرده برداشت و گفت: به من زنگ زد و گفت چرا چهار ماه است که از برانکو به خاطر فسخ یک طرفه قرارداد شکایت نمی کنی؟ چه چیزی بین شما وجود دارد که این کار را انجام نمی دهید. این در حالی است که وزیر حدود یک ماه و نیم گذشته به من مأموریت داد با برانکو به توافق برسم. آن وقت چطور می توانم چهار ماه قبل از او شکایت کنم و این را شما از من خواسته باشید!

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: تمام اعضای هیئت مدیره می خواستند مدیرعامل شوند، دوست نداشتند پرسپولیس با انصاری فرد جان بگیرد. تیمی که آرامش داشت و نتیجه می گرفت را چرا با تغییر روبرو کردند.

 

منبع: مهر

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران میخوانند :
    ‍‍‍
    روی خط رسانه