تیم ملی ولز | ولز حریف دوم تیم ایران | تساوی ولز وآمریکا

ولز حریف ایران در جام جهانی در رتبه ی نوزدهم فیفا

کدخبر : 32140

تیم ملی فوتبال کشورمان امروز در دومین بازی خود در مرحله گروهی به مصاف تیم ولز می‌رود؛ حریفی که در بازی نخست خود در برابر آمریکا به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

تیم ملی ایران امروز ظهر در دومین بازی خود در جام جهانی 2022 به مصاف ولز خواهد رفت. شاگردان کی‌روش درتیم ملی ایران بعد از شکست مقابل انگلیس و با توجه به تساوی ولز وامریکا دوباره به صعود امیدوار شدند دیدارولز  و آمریکا با نتیجه 1_1به پایان رسید. و امروز به دنبال کسب هر سه امتیازاز بازی با ولز هستند تا به این هدف نزدیک شوند. پیش از این دیدارتیم ملی ولز حریف تیم ملی ایران را برای شما در چند خط معرفی کرده ایم:

تیم ولز

- فدراسیون فوتبال ولز در سال 1876 تاسیس شد.
- این دومین حضور ولز در جام جهانی است. آنها بعد از 64 سال که در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 1958 سوئد با گل معروف پله حذف شدند، جواز حضور در جام جهانی قطر را کسب کردند.
- ولز در انتخابی جام جهانی بعد از بلژیک در گروه خود دوم شد تا از طریق پلی‌آف برای صعود تلاش کند. اتریش و اوکراین تیم‌هایی بودند که ولز در پلی‌آف شکست داد و جشن صعود کرد.
- تیم ملی ولز در مکان نوزدهم رنکینگ فیفا حضور دارد.
- این دومین بار در تاریخ است که دو تیم ایران و ولز مقابل هم قرار می گیرند. در تقابل قبلی تیم ملی ولز فروردین 1357 با یک گل مقابل ایران به پیروزی رسیده بود.

دیدار ایران و ولز از ساعت 13:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه احمد بن علی آغاز خواهد شد. ولز در بازی قبلی خود با گل دقیقه 81 گرت بیل از شکست مقابل امریکا گریخت و اینک یک امتیاز دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ