رپورتاژ آگهی/

معجزه ی لیزر موهای زائد بر بدن وزشکاران

کدخبر : 19561

لیزر موهای زائد مدتی است مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است مخصوصا افرادی که شیفته زیبایی هستند، اما ما در اینجا قصد نداریم به طور معمول در مورد لیزر موهای زائد صحبت کنیم بلکه سعی داریم به صورت تخصصی در مورد تاثیر لیزر موهای زائد و حذف مو بر بدن ورزشکاران صحبت کنیم.

 

آیا میدانستید اکثر ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی از جمله خانم ها و آقایان همیشه با موهای زائد خود درگیر هستند و هر کدام به نحوی با رشد آنها مبارزه میکنند؟ 

آیا می دانستید که ورزشکاران حذف مو با لیزر را به روش های سنتی حذف موهای زائد ترجیح می دهند؟

چرا؟

خب، قبل از پاسخ دادن به آن، ابتدا باید با نحوه عملکرد لیزر موهای زائد آشنا شوید.

 

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

 

درمان لیزر موهای زائد با قرار دادن نواحی مورد نظر پوست ورزشکار با پرتوهای لیزر با شدت بالا عمل می کند. پرتو لیزر به لایه های اولیه پوست نفوذ کرده و به فولیکول های موی ناحیه مورد نظر می رسد.

انرژی گرمایی پرتو لیزر به فولیکول مو منتقل می‌شود که در نهایت تا 90 روز غیرفعال می‌شود.

پس از آن، حتی اگر فولیکول موی درمان‌شده به طور کل از بین نرود و بخواهد به فعالیت خود ادامه دهد و شروع به تولید تارهای موی بدن کند، دیدن آن‌ها سخت‌تر خواهد بود، زیرا ضخامت کمتری دارند و مقدار رنگدانه های موی بدن کمتر شده و موها در بدن به سختی دیده میشوند.

پس لیزر یکی از چالش های همیشگی ورزشکاران را برطرف کرده است. 

 

لیزر موهای زائد چه مزایایی برای ورزشکاران دارد؟

 

ورزشکاران برای ارتقای بازی خود تلاش زیادی می کنند و لیزر موهای زائد چالش های قبل از تمرین و ورزشِ آنها را کمی آسان تر می کند.

چگونه؟

خب، لیزر مزایای زیر را برای یک ورزشکار ارائه می دهد:

 

1.ورزشکاران می‌توانند با لیزر موهای زائد از آسیب دیدگی جلوگیری کنند.

 

ساییدگی های پوست در برخی رویدادهای ورزشی مانند دوچرخه سواری، کشتی، فوتبال و... موضوعی رایج است و دلیل آن ساده است. لباس ورزشی تنگ همراه با اصطکاک مداوم با آن به پوست ورزشکار که مملو از موهای بدن است می تواند منجر به آسیب های پوستی شود.

ویا اصطکاک بین دو ورزشکار رقیب که همواره در برخی از ورزش ها که با هم تنش بدنی دارند، موهای زائد باعث ساییدگی و آسیب دیدگی میشود.

شاید حتی افراد عادی و غیر ورزشی هم این موضوع را به خوبی درک کنند که کشیده شدن موهای بدن توسط لباس ها و اصطکاک با سطوح چه درد و آسیبی به بدن میتواند وارد کند. 

برای جلوگیری از تمام این موارد، ورزشکاران درمان لیزر موهای زائد را از کلینیک‌های معتبر پوست انتخاب می‌کنند، زیرا نه تنها موهای بدن را برای مدت طولانی از بین می‌برد، بلکه پوست درمان‌شده را از عوارض جانبی دور نگه میدارد.

حال سوال پیش می آید چه کلینیک و چه دستگاه لیزری برای ورزشکاران مناسب است؟

شما میتوانید این سوال را از کارشناسان شرکت کارمانیا طب بپرسید که کار فروش و واردات دستگاه های لیزر مو و دستگاه لیزر تیتانیوم را انجام میدهند، بپرسید که حتما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

 

2.با لیزر موهای زائد ورزشکارانی که در فعالیت های ورزشی مهم شرکت می کنند، راحت تر خواهند بود.

 

ورزشکاران در فعالیت های ورزشی سنگین و مهم شرکت می کنند، بدن خود را به حد نهایی می رسانند و با تمرینات و اراده محض خود پیروز این رویداد می شوند. آنها همه این کارها را در حالی انجام می دهند که لباس های ورزشی تنگ به تن دارند. اگر قبل از شروع یک رویداد ورزشی، موهای بدن خود را با استفاده از لیزر موهای زائد از روی پوست خود پاک نکنند، ممکن است در طول مسابقه به دلیل ایجاد پارگی در پوست خود از تارهای موهای زائد بدن احساس ناراحتی کنند.

علاوه بر این، بر عملکرد کلی آنها در این رویداد نیز تأثیر منفی می گذارد و حتی ممکن است آنها را از جایگاه سکو باز دارد!

پس ورزشکاری که قصد شرکت در مسابقات مهم و حساس را دارد که این رویدادها نیاز به تمرکز ذهنی بالایی دارند نباید قبل از مسابقات درگیری ذهنی بی اهمیتی مثل موهای زائد را داشته باشد که نیاز به شیو یا هر چیز دیگه ای دارد. 

یک ورزشکار حرفه ای در هر رشته ای قبل از هر چیزی از مزاحمت ها و درگیری فکری بی اهمیت مثل موهای زائد خلاص میشود.

 

3.با لیزر موهای زائد ظاهر کلی یک ورزشکار نیز بهبود خواهد یافت.

 

ورزشکاران باید بهترین ظاهر خود را داشته باشند زیرا هر قدمی که برمی‌دارند توسط اطرافیانشان یا از طریق لنز دوربین‌ها ثبت و بررسی می‌شود. بنابراین، اگر آنها موهای بدن خود را اپیلاسیون یا اصلاح کنند، پوست آنها علائم نامطلوبی را نشان می دهد، اما زمانی که بهترین درمان لیزر موهای زائد را از یک کلینیک پوستی معتبر انتخاب کنید، اینطور نیست.

انتخاب کلینیک معتبر و انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را میتوانید به کارشناسان شرکت بازرگانی کارمانیا طب بسپارید زیرا این شرکت سالهاست که در زمینه واردات و خرید و فروش دستگاه های لیزر مو فعالیت میکند. 

ورزشکاری که اخیراً پوست خود را تحت لیزر موهای زائد قرار داده است، می‌تواند مستقیما با هواداران روبرو شود یا در جلسات مطبوعاتی شرکت کند، زیرا درمان لیزری کاهش موهای زائد بدن هیچ نشانه‌ای از آسیب پوستی بر جای نمی‌گذارد.

 

Capture

 

چه رشته های ورزشی باید لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

 

امروزه ورزشکاران تمامی رشته های ورزشی این نیاز را در خود میبینند که بدن خود را لیزر کنند ما در اینجا رایج ترین آنها را نام میبریم و بررسی میکنیم.

دوچرخه سواران: حالی که مزایای آیرودینامیکی از بین بردن موهای پا برای دوچرخه سواران اندک است، اما درمان خراش های جاده ای را آسان تر می کند. بدون مو بودن کمک می کند تا زخم ها راحت تر درمان شوند و سریع تر بهبود یابند.

شناگران: مانند دوچرخه سواران، لباس های شنای تنگ نیز موها را می کشند. با این حال، بر خلاف دوچرخه سواران، از بین بردن موهای بدن در واقع مزایای آیرودینامیکی در آب دارد و می تواند زمان شنا را بهبود بخشد.

دوندگان: پارگی و خراشیدگی پوست یک مشکل رایج در بین دوندگان است. مو نه تنها به ساییدگی کمک می کند، بلکه مانع استفاده از دارو برای از بین بردن زخم ها می شود.

بدنسازان: موهای بدن مانع از نمایش عضلات حجیم و کات شده می شوند. بدنسازی رشته ای است که رابطه مستقیمی با زیبایی بصری بدن دارد پس با لیزر مو بهتر و زیباتر روی صحنه مسابقه دیده میشوند.

ورزش های گروهی پرطرفدار: ورزش هایی همچون فوتبال، والیبال، بسکتبال و... جز پر طرفدارترین ورزش هایی هستند که میتوان تمام دلایل ذکر شده را برای اینها نیز نام برد به علاوه اینکه این ورزش ها بیشتر مورد توجه رسانه ها و طرفداران میباشند که این موضوع را با اهمیت تر میکند.

 

نتیجه گیری و معرفی شرکت کارمانیا طب برای مشاوره درمورد لیزر موهای زائد

 

همانطور که گفته شد لیزر مو یکی از مهمترین عواملی است که تمامی ورزشکاران باید اهمیت ویژه ای به آن بدهند نکته همیشگی در مورد لیزر موهای زائد انتخاب کلینیک مناسب و دستگاه لیزر مناسب میباشد که مشاوران سایت کارمانیاطب واردکننده دستگاه های لیزر مو، دستگاه های زیبایی، دستگاه های لاغری، بادی آنالایزر و... همواره آماده پاسخگویی به شما ورزشکاران گرامی در هر زمینه ای میباشند.

 

منبع: karmaniateb.ir

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه