فرگوسن نیز به صف مخالفان سوپرلیگ پیوست

کدخبر : 15887

امروز تمام اهبار و حواشی فوتبال اروپا حول محور ایده برگزاری سوپرلیگ اروپا و ابراز تمایل تیم های بزرگ به خروج از لیگ قهرمانان بوده است.

 امروز تمام اهبار و حواشی فوتبال اروپا حول محور ایده برگزاری سوپرلیگ اروپا و ابراز تمایل تیم های بزرگ به خروج از لیگ قهرمانان بوده است. سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق و پرافتخار شیاطین سرخ معتقد است هواداران دنیای فوتبال به همین فرمت فعلی علاقه داشته و تمایلی به تغییر در این روند ندارند

 

سرالکس فرگوسن، سرمربی بزرگ یونایتد در این خصوص گفت: "چه ایده ضعیفی، برگزاری سوپر لیگ یعنی فاصله گرفتن از ۷۰ سال رقابت باشگاهی فوتبال در قاره اروپا. وقتی در منچستریونایتد بودم چهار بار در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی کردیم که همه شب هایی به یادماندنی بودند. نمی دانم آیا مدیران منچستریونایتد نیز در این ماجرا دخیل است یا نه و در این رابطه من تصمیم گیرنده نیستم.

 

چه وقتی در دنفرملین در دهه 60 و چه روی نیمکت آبردین، فتح جام برندگان اروپا آنهم با یک باشگاه کوچک اسکاتلندی مانند فتح قله اورست بود. در حال حاضر باشگاه اورتون در حال احداث کردن استادیومی 500 میلیون پوندی بوده و آرزو دارد در سال های آینده در لیگ قهرمانان بازی بکند. همه هواداران دنیا به مسابقات فوتبال همینگونه که در حال حاضر است علاقه دارند."

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی