کدخبر : 15776

کیلیان امباپه بر خلاف گمانه زنی ها به پیشنهاد تمدید پی اس جی پاسخ قطعی نداد و همه چیز را به پایان فصل موکول کرد. او توقع مالی خود را نیز به اطلاع باشگاه رسانده است.

 

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و گلزن پاری سن ژرمن سال هاست مورد توجه رئال مادرید قرار دارد و به نظر می رسد او دیر یا زود بالاخره روزی راهی لالیگا خواهد شد. کیلیان امباپه برای تمدید قرارداد با باشگاه پاری سن ژرمن هنوز به توافق نرسیده و احتمال رخ دادن این انتقال بزرگ در تابستان پیش رو نیز وجود دارد. 

امروز نشریه اکیپ ادعا کرد که امباپه به سران پی اس جی اطلاع داده است که فعلا هیچ عجله ای برای تصمیم گیری ندارد و ترجیح می دهد تا پایان فصل صبر کند این در حالی است که لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی اخیرا گفته بود که به زودی تکلیف امباپه مشخص خواهد شد.

ستاره فرانسوی به سران باشگاه اطلاع داده است که در صورتی تمدید می کند که دستمزد او همچون نیمار به 36 میلیون یورو در سال افزایش یابد. او اگر با پی اس جی به توافق نرسد و با رئال وادر مذاکره شود نیز چنین مبلغی را برای دستمزد درخواست خواهد کرد که با توجه به شرایط فعلی رئال، بعید است با آن موافقت شود.

اکیپ معتقد است که اگر امباپه با پیشنهاد تمدید موافقت نکند، همین تابستان وارد فهرست فروش خواهد شد و بین 180 تا 200 میلیون یورو قیمت گذاری می شود که بعید است باشگاهی بتواند آن را پرداخت کند.

تنها 16 ماه به اتمام قرارداد امباپه باقیمانده و باید دید آینده او بالاخره در پی اس جی خواهد بود یا رئال مادرید.

 

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه