زنوزی تهدید کرد!

کدخبر : 15556

​محمدرضا زنوزی در جلسه ای که به صورت تلفنی با هواداران معترض تراکتور داشت، گفت که اگر هواداران موافق باشند، حاضر است که تیم را تحویل بدهد.

یک روز پس از شکست تراکتور مقابل پرسپولیس، هواداران این تیم تجمعی اعتراضی را در بنیان دیزل (محل باشگاه تراکتور) برگزار کردند. آن ها ابتدا در مقابل در مجموعه دور هم جمع شدند و سپس با تصمیم مدیران باشگاه، به اتاق کنفرانس خبری رفتند.

گزارش ها حاکی از آن است که اکبر ایمانی هافبک دفاعی تی تی ها نیز در جلسه ای که حدودا صد نفر از هواداران حضور داشتند، حاضر بود.

اما نکته مهم این جلسه، تماس تلفنی با مالک باشگاه تراکتور بود چرا که نوک پیکان شعارها او را هدف می‌گرفت؛ عده ای از هواداران خواستار پاسخگویی وی بابت نتایج باشگاه بودند و برخی هم خواستار واگذاری باشگاه به بورس، کارخانه تراکتورسازی یا مالک قبلی.

محمدرضا زنوزی با اشاره به خواست این هواداران در تماس تلفنی اش گفت: اگر خواست هواداران این است همین حالا تیم را به هر کسی که هوادار می‌خواهد تحویل می‌دهم. چون یکسری از پیج‌ها و کانال‌ها که منافع‌شان در تراکتور قطع شده هر روز به خودم و خانواده‌ام در حال توهین و ناسزاگویی هستند. من اگر قرار بود در تراکتور هم هزینه کنم و هم خودم از بابت باخت‌هایش ناراحت‌تر از همه باشم و هم ناسزا بشنوم شاید خودم به‌ دلیل‌ تعلق خاطری که به اکثریت هواداران دارم این فضا را تحمل کنم ولی اگر به خانواده‌ام کوچک‌ترین بی‌احترامی شود و آرامش آنها به مخاطره بیافتد، برایم قابل تحمل نیست و عطای این خدمت کردن را به لقایش می‌بخشم. من فقط به‌خاطر شادی و عشق این هوادارها این همه هزینه می‌کنم.

وی همچنین افزود: پس این افراد نیز انصاف را رعایت کنند و دستمزد من را با این‌گونه برخوردهای زشت ندهند. چرا باید کسی به خودش اجازه بدهد و مزاحم خانواده من شود!؟ به بیانی شفاف اعلام می‌دارم اگر توهین و فحاشی در فضای هواداری قالب شود سرانجامی جز کنارکشیدن بخش ‌خصوصی از تراکتور نخواهد بود و امّا از آنجایی که خود را نه مالک که هوادار تراکتور می‌دانم، به شرط حمایت و همراهی هواداران تمامی توان خود برای تقویت و موفقیت تیم و شادی پرشورها به کار خواهم گرفت.

این در حالی است که البته زنوزی پیش‌تر هم تهدید به کناره گیری کرده بود اما به نظر می‌رسد این جملات او در حد تهدید باقی بمانند. وی پیش تر اعلام کرده بود که قصد دارد باشگاه را در بورس عرضه کند. امروز هم منظور خود از کناره گیری را اعلام نکرد و اساسا کارخانه تراکتورسازی یا مالکان قبلی هم اظهار نظری درباره در اختیار گرفتن تراکتور انجام نداده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی