کدخبر : 14587

در اولین بازی از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ، تیم بیجینگ گوان چین در برابر تیم اف سی توکیو ژاپن با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید تا به عنوان اولین تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی آسیا در منطقه شرق صعود کرد .

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ، امروز در کشور قطر آغاز شد و دو تیم بیجینگ ‌گوان چین و  اف سی توکیو ژاپن با قضاوت تیم داوری ایران متشکل از علیرضا فغانی ، محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی به مصاف هم رفتند.

تیم بیجینگ در مرحله گروهی یکی از بهترین تیم های رقابت ها بود و در پایان هفته چهارم صعودش را به مرحله بعدی رقابت ها قطعی کرده بود .

تیم اف سی توکیو ژاپن هم به عنوان دومین گروه خودش و پایین تر از اولسان هیوندای کره جنوبی به مرحله بعدی رقابت ها صعود کرد .این دو تیم در نیمه اول خیلی محتاط بازی کردند و در نیمه اول به جز یکی دو صحنه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد .

در نیمه دوم همشرایط مثل نیمه اول پیش رفت تا اینکه در دقیقه ۵۶ تیم بیجینگ توسط آلان مهاجم بزیلی خودش به گل رسید .چند دقیقه بعد آلان زننده تک گل بازی به دلیل مصدومیت بازی را ترک کرد .

در ادامه وبازی هم موقعیت خوبی روی دروازه ها ایجاد نشد تا تیم بیجینگ به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق صعود کند ‌.در این خبر می توانید ویدیو خلاصه این بازی را ببینید .

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه