رسوایی جنسی ستاره تیم سرشناس فوتبال + عکس

کدخبر : 14560

​باشگاه پی اس جی از حواشی غیرورزشی خسه به ستوه آمده و اعتقاد دارد که این بازیکن در حال ضربه زدن به نام و اعتبار باشگاه است. پی اس جی به شکل جدی به اخراج خسه فکر می‌کند.

خسه رودریگز محصول آکادمی فوتبال رئال است و فصل ۱۴-۲۰۱۳ پدیده کهکشانی‌ها بود. او که مورد اعتماد کارلو آنچلوتی قرار داشت، بار‌ها توانست ارزش هایش را به اثبات برساند، اما دقیقا در روز‌های اوجش، با مصدومیت رباط صلیبی روبرو شد و پس از بازگشت دیگر بازیکن سابق نبود. حواشی فراوان در زندگی خارج از فوتبال او نیز مزید بر علت شد تا خسه سال ۲۰۱۶ رئال را به مقصد پی اس جی ترک کند.

پاریسی‌ها ۲۵ میلیون یورو برای خسه هزینه کردند، اما او نتوانست رضایت کادر فنی را جلب کند و در سال‌های اخیر برای تیم‌هایی مثل لاس پالماس، استوک سیتی و بتیس به صورت قرضی بازی کرده است. خسه تابستان به پی اس جی برگشت، ولی در روز آخر نقل و انتقالات بود که قرضی راهی اسپورتینگ لیسبون پرتغال شد.

دوران قرضی او در اسپورتینگ هم بی فایده بود و باشگاه پرتغالی قرارداد او را فسخ کرد و خسه پس از چند ماه خانه نشینی به تمرینات پیش فصل پی اس جی بازگشت.

او در ابتدای فصل و به دلیل ابتلای انبوهی از بازیکنان اصلی پی اس جی به کرونا شانس بازی مقابل لانس را پیدا کرد در نهایت ماندنی شد هرچند جزو بازیکنان ثابت محسوب نمی‌شود.

اخیرا حضور خسه در جشن تولد نامزدش در جزایر قناری بدون رعایت اقدامات ایمنی خبرساز شده بود و هفته پیش رسانه‌ها حبر از خیانت او به نامزدش تنها یک روز پس از جشن تولد او دادند.

طبق ادعای آاس، باشگاه پی اس جی از حواشی غیرورزشی خسه به ستوه آمده و اعتقاد دارد که این بازیکن در حال ضربه زدن به نام و اعتبار باشگاه است. پی اس جی به شکل جدی به اخراج خسه فکر می‌کند.

هرچند خسه شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی رسما از نامزدش عذرخواهی کرد، اما او احتمالا همین ژانویه قراردادش با پی اس جی فسخ خواهد شد و باید به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد.

 

منبع: تابناک 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی