کدخبر : 14147

​یک رسانه اسپانیایی مدعی شده که ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در تماسی که با کاپیتان رئال مادرید داشته به او برای پیوستن به پاریسی‌‌ها وعده‌ای داده است.

به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، آلفردو دورو گزارشگر برنامه ورزشی تلویزیونی ‌چیرینگیتو در اسپانیا مدعی شده است که سرخیو راموس به احتمال فراوان در پایان این فصل به تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ملحق می‌شود.

اخیراً اعلام شد که مذاکرات سرخیو راموس و باشگاه رئال مادرید برای تمدید قرارداد او که در انتهای این فصل به پایان می‌رسد، به دلیل اختلاف طرفین در مورد مدت قرارداد متوقف شده است. به همین دلیل هم گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال جدایی او از کهکشانی‌ها منتشر شد و در این میان هم از پاری‌سن‌ژرمن به‌عنوان مشتری اصلی و پروپاقرص کاپیتان اسپانیایی رئال مادرید نام برده شده است.

در همین حال آلفردو دورو مدعی شده که نیمار در تماسی که با راموس داشته با دادن یک وعده او را برای پیوستن به PSG‌ ترغیب کرده است. طبق ادعای او نیمار به راموس گفته: «سرخیو، اگر به پاری‌سن‌ژرمن بیایی من هم روز بعد از عقد قرارداد، قراردادم را با این تیم تمدید می‌کنم. بعد از من هم کیلیان امباپه قراردادش را تمدید خواهد کرد. اگر تو به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شوی ما حداقل دو بار قهرمان اروپا خواهیم شد».

سرخیو راموس که در مدت حضور نیمار در بارسلونا بارها مقابل او بازی کرده، از رئالی‌ها خواسته است که قراردادش را دو ساله تمدید کنند و این در حالی است که سیاست باشگاه رئال مادرید تمدید کوتاه مدت قرارداد بازیکنان بالای 30 سال است و به همین دلیل حاضر نیست قرارداد کاپیتانش را بیش از یک سال تمدید کند.

 

 

منبع: تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی