کدخبر : 13539

محمد انصاری مدافع پرسپولیس که از لیست این باشگاه خارج شده بود منتظر تصمیم نهایی مدیران این باشگاه است.

 

محمد انصاری همچنان در انتظار نظر نهایی مدیران باشگاه در مورد تمدید قرارداد یا جدایی از تیم است. یحیی گل‌محمدی به صورت رسمی اعلام کرده انصاری را نمی‌خواهد زیرا گفته شده این بازیکن تا نیم‌فصل قادر به انجام تمرینات و مسابقات حرفه‌ای پرفشار نیست و نمی‌تواند در بهترین حالت خود، سرخپوشان را همراهی کند، با این حال، هر وقت انصاری برای روشن شدن تکلیفش به دفتر باشگاه رفت، مهدی رسول‌پناه برای دادن رضایتنامه به او تعلل کرد. 

بازیکن خوش‌اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس مدتی قبل از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و برای بازگشت به میدان، حداقل سه ماه دیگر زمان می‌خواهد. او این روزها تمرینات انفرادی خود را دنبال می‌کند اما نکته اینجاست کادر فنی پرسپولیس، این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داده است. انصاری ادعا کرده هنوز با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. البته این ادعا تا حدودی درست است زیرا زمان قرارداد این بازیکن، پایان فصل بیستم درج شده اما این تمام ماجرا نیست. یکی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس، در خصوص وضعیت انصاری به ما گفت: «از قرارداد این بازیکن هنوز یک فصل دیگر باقی‌مانده اما در قرارداد فصل بیستم او، هیچ رقمی نوشته نشده و به همین خاطر، به لحاظ حقوقی نمی‌توانیم ادعا کنیم انصاری با ما قرارداد دارد. اگر کادر فنی اعلام می‌کرد این بازیکن باید در لیست فصل بیستم بماند، می‌توانستیم برای تمدید قراردادش، مذاکره کنیم و وقتی به یک رقم مناسب رسیدیم، آن را در قرارداد اضافه کنیم تا حالت حقوقی پیدا کند اما در شرایط فعلی، می‌توانیم بگویم محمد با ما قرارداد ندارد.»

اگر این ادعای مطرح شده توسط نزدیکان باشگاه پرسپولیس درست باشد، موضوع مربوط به قرارداد انصاری با سرخپوشان پیچیده‌تر از گذشته می‌شود. 

 

 

منبع: خبرورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی