امکان حذف الهلال از لیگ قهرمانان آسیا!

کدخبر : 12500

​ظاهرا کرونا حریف قدری بود که آبی های ریاض از عهده شکست دادن آن بر نیامده اند!

 

گسترش ویروس کرونا در میان بازیکنان الهلال روز به روز در حال افزایش است و طبق آخرین اخبار، سه بازیکن دیگر به نام های محمد جحفلی، محمد کنو و محمد الکنیدری آخرین نفراتی هستند که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده و این سه نفر در دیدار مقابل شهرخودرو نیز بازی کرده اند.

حالا رسانه های عربی در یک خبر فوری و از قول یک منبع آگاه در AFC گزارش داده اند که اگر الهلال به دلیل کمبود بازیکن در دیدار فردا مقابل حریف اماراتی نتواند شرکت نکند، از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده و تمام نتایج این تیم نیز لغو می شود.

در حالی این خبر لحظاتی پیش منتشر شده که طبق آخرین اخباری که از این باشگاه به گوش رسیده، تست های کرونای سلمان فرج منفی اعلام شده و این بازیکن می تواند به تمرینات تیمش اضافه شود و هر چند که دیروز تست کرونای صالح الشهری، نواف العابد، و محمد الواکد نیز منفی اعلام شده اما باید منتظر ماند و دید که آیا AFC به این بازیکنان اجازه حضور در دیدارهای الهلال را خواهد داد یا خیر. حمد العبدان آخرین بازیکنی است که پس از منفی شدن تست های کرونایش، امروز از قرنطینه خارج شده است.

الهلال فردا و در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان، باید به مصاف شباب الاهلی دبی برود و مشخص نیست تعداد بازیکنان این تیم برای دیدار فردا به حد نصاب خواهند رسید یا خیر.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی