کدخبر : 12315

گرت بیل چیزی تا جدایی از رئال فاصله ندارد و به این ترتیب شماره 11 او در دسترس خواهد بود.

روز گذشته رسانه های اسپانیایی و انگلیسی از پیشرفت قابل توجه مذاکرات رئال و تاتنهام برای انتقال گرت بیل خبر دادند. بیل پس از هفت فصل بازی در رئال به باشگاه سابقش باز خواهد گشت اما هنوز توافق نهایی حاصل نشده است.

 

تاتنهام بیل را یک ساله و قرضی می خواهد و قصد دارد نیمی از دستمزد او را پرداخت کند ولی رئال اصرار دارد که تاتنهام باید تمامی دستمزد بیل را تقبل کند.

 

در هر صورت و با جدایی گرت بیل، پیراهن شماره 11 او که از فصل 14-2013 در اختیار اوست، آزاد خواهد شد و دو بازیکن رئال بیشترین شانس را برای تصاحبش خواهند داشت.

 

اولی مارکو آسنسیو است که هرچند تمایل زیادی به پیراهن شماره 10 دارد ولی با حضور لوکا مودریچ، فعلا شانسی برای تصاحبش ندارد.

 

دومین بازیکن وینیسیوس خواهد بود که در تیم های پایه ای فلامینگو و حتی تیم ملی جوانان برزیل شماره 11 را به تن داشت. او که در دو فصل گذشته به ترتیب 28 و 25 را پوشیده، از لحاظ سابقه پشت سر آسنسیو قرار می گیرد و احتمالا شانس بالایی برای تصاحب شماره 11 نخواهد داشت.

 

با خروج خامس و براهیم دیاز، حالا شماره های 16 و 21 در دسترس هستند و وینی حتی می تواند شماره 20 فعلی آسنسیو را در اختیار بگیرد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه