کدخبر : 12292

آاس از سه گزینه پیش روی لوئیس سوارز در صورت منتفی شدن انتقالش به یوونتوس رونمایی کرده است.

در یکی دو روز اخیر گفته شد که مشکلات به وجود آمده برای لوئیس سوارز در راه اخذ پاسپورت ایتالیایی و زمان محدود این بازیکن برای این کار باعث شده که انتقال این ستاره اروگوئه ای به یوونتوس تقریبا منتفی شود.

حالا اما نشریه اسپانیایی آاس مدعی شده که در صورت عدم انتقال لوئیس سوارز به یوونتوس، سه گزینه دیگر پیش روی وی خواهد بود. او می تواند در بارسلونا بماند یا به یکی از دو تیم اتلتیکو مادرید یا پاری سن ژرمن نقل مکان کند.

گفته می شود سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید یعنی دیگو سیمئونه به شدت خواهان حضور سوارز در تیمش شده است. از طرف دیگر به نظر می رسد که نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن نیز از سران این باشگاه درخواست کرده که سوارز را به خدمت بگیرند.

البته آاس در این گزارش خود مدعی شده که اتلتیکو مادرید بدون فروش آلوارو موراتا و دیگو کاستا نمی‌تواند برای جذب مهاجم بارسا اقدام کند.

در واقع مسئله سوارز و بارسلونا به یک کلاف پیچیده تبدیل شده است چراکه این بازیکن حاضر نیست یک سال باقی مانده دستمزد خود را ببخشد و یا حتی کاهش دهد. حالا اما باید منتظر ماند و دید که طی روزهای آینش سهده چه اتفاقی رخ خواهد داد و آینده مهاجم اروگوئه‌ای در چه تیمی رقم خواهد خورد.

 

 

منبع: ورزش سه

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه