کدخبر : 12276

آرسن ونگر در پاسخ به پرسش قلعه‌نویی گفت: هر مربی با توجه به فلسفه کاری که دارد روش مورد نظرش را انتخاب می کند و من هم بر اساس روش کاری خودم فعالیت کردم.

طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر قلعه‌نویی ابتدا از مسئولین فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری این وبینار با حضور آرسن ونگر قدردانی کرده و از مربی صاحب نام فرانسوی پرسید:

 

شما ۲۲ سال در باشگاه آرسنال فعالیت و تلاش کردید همچنین روش ویژه خودتان را در پیش گرفتید که بازیکن‌سازی و پرورش استعداد‌های جوان بود. البته در بعضی مقاطع به موفقیت‌ها و افتخاراتی هم دست یافتید اما با این وجود انتقاداتی نسبت به عملکرد شما در این دوران وجود داشت. اگر به گذشته بازگردید باز هم از این روش استفاده می‌کنید؟

 

آرسن ونگر در پاسخ به پرسش قلعه نویی گفت:

هر مربی با توجه به باور‌ها، دانش و تحصیلات همچنین فلسفه کاری که دارد روش مورد نظرش را انتخاب می‌کند و من هم بر اساس ایده‌آل‌ها و روش کاری خودم فعالیت کردم که از این سبک کار پشیمان نیستم. به اعتقاد من شما باید به اصول خودتان در کار پایبند باشید و به بعضی موضوعات یا حتی انتقاداتی که می‌شود توجه نشان ندهید. من اگر به گذشته بازگردم باز هم این فلسفه و روش را انتخاب خواهم کرد و از انتخاب آن پشیمان نیستم.

 

منبع: پارس فوتبال

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه