کدخبر : 12187

​فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس از فردا شنبه در حالی شروع می شود که کارشناسان بخت تیم های چلسی، منچسترسیتی و لیورپول را برای قهرمانی بیشتر می دانند.

به نقل از تایمز، فصل ۲۱-۲۰۲۰ رقابت های لیگ برتر انگلیس از فردا شنبه شروع می شود و بار دیگر علاقه مندان به لیگ برتر انگلیس منتظر خواهند بود تا شرایط تیمشان را در فصل جدید دنبال کنند. این فصل از رقابت ها با یک داربی شروع می شود جایی که تیم تازه به لیگ برتر صعود کرده فولام به دیدار آرسنال می رود. این دیدار در ورزشگاه کروین کاتج شهر لندن برگزار می شود.

خیلی از کارشناسان معتقد هستند منچسترسیتی در این فصل شانس نخست قهرمانی است و این تیم با خریدهایی که داشته است انگیزه زیادی برای بازپس گرفتن قهرمانی از تیم لیورپول دارد.

لیورپول نیز یکی دیگر از مدعی ها است. قرمزها همه بازیکنان خود را حفظ کرده اند ، این بازیکنان اکنون در اوج هستند ، کلوپ هنوز هم انرژی است و می خواهد نشان دهد قهرمانی تیم او در فصل قبل اتفاقی نبوده است اما کارشناسان اعتقادی به قهرمانی مجدد لیورپول ندارند.

و سپس یک تیم که با خریدهایی که کرده است مورد توجه قرار گرفتهاست. سومین  تیم مدعی چلسی  است. این تیم خریدهای بسیار خوبی در تابستان داشته می شود که می شود به تیمو ورنر، کای هاورتز، بن چیلول، تیاگو سیلوا و حکیم زیاش اشاره کرد که می توانند از چلسی تیم مخوفی برای هر حریف بسازند. طرفدارات چلسی با این خریدها قطعا انتظار بالایی از تیم لمپارد در دومین فصل مربیگری خود دارند.

البته تیم هایی چون منچستریونایتد، آرسنال و تاتنهام نیز تیم هایی هستند که نمی شود به راحتی از کنار آنها گذشت و قطعا حضور این تیم ها با تمام نفرات آماده خود، تنور رقابت های لیگ برتر را داغ تر خواهد کرد.

برناه بازیهای لیگ برتر انگلیس روز شنبه

فولام - آرسنال

کریستال پالاس - ساوتهمپتون

لیورپول - لیدزیونایتد

وستهام - نیوکسل

 

 

منبع: ایسنا 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه