کدخبر : 11951

بازیکن تیم فوتبال تراکتور گفت: می‌توانستیم ۶، ۵ گل به استقلال بزنیم اما فشار آنها زیاد بود و گل دوم را هم خوردیم.

 مهدی تیکدری درباره قهرمانی تراکتور در جام حذفی و برتری این تیم مقابل استقلال، اظهار داشت: ما تا بازی با استقلال ۸ روز وقت داشتیم و تمرین کردیم. با انرژی بالا، روحیه خوب و یکدلی توانستیم در نیمه اول سه گل بزنیم و در نیمه دوم استقلال خیلی به ما فشار آورد.

 

وی افزود: دو نفر از بازیکنان آنها در دفاع بودند و بقیه فقط حمله می‌کردند. اگر ما در دقایق ابتدایی نیمه دوم گل نمی‌خوردیم می‌توانستیم ۶، ۵ گل به استقلال بزنیم، اما فشار آنها زیاد بود و گل دوم را هم خوردیم ولی در نهایت قهرمان شدیم خوشحالیم که هواداران‌مان امسال یک جام گرفتند.

بازیکن تیم فوتبال تراکتور در رابطه با استقبال پُرشور هواداران از این تیم، گفت: حتی زمانی که به مشهد آمدیم هم هواداران سنگ تمام گذاشتند و بعد هم جشن قهرمانی در تبریز داشتیم و در تمام میدان‌های بزرگ شهر جای سوزن انداختن نبود. در فصلی که گذشت فشار روی ما زیاد بود و زمانی که الهامی تیم را تحویل گرفت ۱۴، ۱۳ امتیاز عقب بودیم، ولی توانستیم تیم را به آنجا که باید، برسانیم و چند بازی سخت هم با تیم‌هایی داشتیم که هیچی برای از دست دادن نداشتند مثل شاهین و پیکان اما در نهایت توانستیم سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که فصل بعد در تراکتور می‌ماند یا خیر گفت: من با تراکتور قرارداد دارم و اگر هواداران و باشگاه من را نخواهند از این جمع جدا خواهم شد و اگر هم بخواهند بمانم که به قراردادم پایبند هستم.

تیکدری در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران تراکتور تشکر می‌کنم. هواداران ما در شکست‌ها نیز کنار ما بودند. جا دارد از ساکت الهامی تشکر کنم و همچنین از دنیزلی که به من که از لیگ یک آمده بودم میدان داد. من از لحاظ بازی رکورددار هستم و در همه بازی‌ها حضور داشتم.

 

 

منبع: میزان

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه