کدخبر : 11621

​برخی منابع مدعی شدند که جرارد پیکه از باشگاه تازه لیگ برتری شده فولام پیشنهاد دریافت کرده است.

باخت مفتضحانه بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ باعث شد که انتقادات زیادی نسبت به بازیکنان این تیم مطرح شود و بسیاری از هواداران بلوگرانا آنها را مورد هدف عصبانیت خود قرار دهند.

 

بیشترین عصبانیت بعد از شکست عجیب و غریب بارسلونا مقابل بایرن مونیخ به مدافع اسپانیایی این تیم یعنی جرارد پیکه اختصاص داشت. او پس از این مسابقه در اظهار نظری جنجالی گفت: " همه باید تعمق کنند و قطعا باشگاه نیاز به تغییرات دارد. نه از تغییر مربی حرف می زنم و نه تغییر بازیکن. اشاره ام به هیچکس نیست ولی این تیم نیاز به تغییراتی گسترده در همه سطوح دارد چرا که این اولین بار نبود که اینچنین شکست می خوردیم. نه دومی بود و نه حتی سومی. جایگاه هیچکس در باشگاه تثبیت شده نیست و اگر قرار به تزریق نیروی جدید باشد، من اولین نفری هستم که از بارسا خواهم رفت."

 

با توجه به صحبت‌های جنجالی جرارد پیکه گفته می شود که این بازیکن حالا در آستانه ترک بارسلونا قرار دارد. حالا و در همین رابطه اما برخی منابع مدعی شده اند که باشگاه تازه لیگ برتری شده فولام به جذب ستاره اسپانیایی بارسلونا علاقه نشان داده و قصد دارد این بازیکن را برای تقویت خط دفاعی خود به خدمت بگیرد."

 

منبع: ورزش سه 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه