کدخبر : 11228

​پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه در تیم‌های امروزی همه رقیب هستند و کسی دیگر با کسی رفاقت نمی‌کند و این بدترین کار است.

 منصور رشیدی در خصوص عملکرد تیم فوتبال استقلال مقابل شهرخودرو، اظهار داشت: استقلال در این دیدار نسبت به بازی‌های قبلی بهتر کار کرد، اما بازی در زمین حریف بود و کار سخت شد.

وی افزود: شهرخودرو تیم قابل احترامی است. از زمانی که سهراب بختیاری‌زاده هدایت این تیم را برعهده گرفته، شهرخودرو هجومی‌تر از قبل هم شده است. در مجموع استقلال بازی خوبی انجام داد، اما به نظرم در ۲۰ دقیقه اول بازی عالی کار کرد. اگر تیم مجیدی روند ابتدایی خود در بازی را تا انتها ادامه می‌داد، مطمئنا پیروز می‌شد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد سیدحسین حسینی درون دروازه این تیم، تصریح کرد: حسینی نه خیلی خوب  است و نه خیلی بد. البته باید قبول کنیم که او دروازه‌بان شش‌دانگی نیست. زمانی که ما این بازیکن را به همراه چند دروازه‌بان دیگر به تیم امید دعوت کرده بودیم، به همه آنها یاد دادیم که چطور باید خود را برای هر شرایط و موقعیتی در بازی آماده کنند، اما گویا حسینی آن تمرینات و آن حرف‌ها را از یاد برده است. 

رشیدی در مورد اینکه آیا حسینی نباید یک رقیب قوی داشته باشد تا عملکردش بهتر شود، گفت: بله قطعا همین‌طور است اما موضوع حضور دو دروازه‌بان هم‌سطح بستگی به عوامل دیگر هم دارد. یک زمانی من در استقلال رقیبی به نام ناصر حجازی داشتم. خداوند او را رحمت کند؛ ما هم رقیب بودیم و رفیق. متاسفانه در تیم‌های امروزی همه رقیب هستند و کسی دیگر با هم‌پستی خود رفاقت نمی‌کند و این بدترین کار است. البته این جزو وظایف مربی است که در تیم حس رفاقت هم علاوه بر رقابت ایجاد کند.

وی در پایان با اشاره به عملکرد مهدی رحمتی مقابل استقلال، خاطرنشان کرد: رحمتی عالی کار کرد. او خیلی آماده است و نشان می‌دهد تمرینات خوبی دارد. درست است سن او بالاست، اما اگر تمرینات منظم و زندگی سالمی داشته باشد می‌تواند تا سال‌ها از دروازه تیمش محافظت و باشگاهش هم به او افتخار کند.

 

 

منبع: میزان 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه