کدخبر : 11160

مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره وضعیت دو بازیکن تیم فوتبال این باشگاه که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، توضیحاتی ارائه کرد

سروش صالحی ‌پور درباره وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بازیکنان تیم در مسجدسلیمان تمرین می‌کنند تا روز پنجشنبه به مصاف فولاد خوزستان برویم. به‌ جز سعید آهنی و سجاد جعفری که دوران نقاهت خود را می‌گذرانند، سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

وی درباره شرایط دو بازیکن تیم نفت که هفته گذشته مشخص شد به کرونا مبتلا شده‌اند، تصریح کرد: هفته گذشته تست کرونای آهنی و جعفری، مثبت اعلام شد که آنها را به قرنطینه فرستادیم. آهنی به تیم فوتبال جوانان دعوت شده بود که تست او در این تیم هم مثبت اعلام شد و به خانه رفت. جعفری هم برای دوران قرنطینه در خانه خود در اردبیل حضور دارد.

مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان درخصوص زمان بازگشت این دو بازیکن به جمع شاگردان مهدی تارتار به تسنیم گفت: ما هماهنگ می‌کنیم تا این دو نفر در شهرهای خود، تست کرونا بدهند که اگر این تست‌ها منفی اعلام شود، شنبه یا یکشنبه به ما اضافه خواهند شد. فکر می‌کنم آهنی و جعفری تا بازی با گل‌گهر سیرجان (دوشنبه هفته آینده) به تیم بازگردند. 

 

 

منبع: تسنیم

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه