ما می‌خواهیم هر روز برنده شویم!

کدخبر : 11122

​رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید نسبت به صعود برای منچسترسیتی ناامید نیست.

رئال مادرید با شکست 1-2 در بازی رفت در برنابئو مقابل منچسترسیتی از شانس زیادی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برخوردار نیست. اما رافائل واران مدعی شد در نهایت آن تیمی که در روز بازی برگشت در بهترین شرایط باشد راهی دور بعدی لیگ قهرمانان خواهد شد.

رافائل واران گفت: "ما می خواهیم هر روز برنده شویم، ما رئال مادرید هستیم. ما می خواهیم همه عناوین ممکن را به دست بیاوریم و اینگونه اعتماد به نفس بیشتری کسب کنیم. پیش از رویارویی با منچسترسیتی بازی نداریم و از فرصت خوبی برای آماده شدن برخورداریم. بهترین تیم در روز مسابقه پیروز خواهد شد. ما با نهایت به برای پیروزی و اراده لازم وارد مسابقه خواهیم شد.

این یک بازی دشوار مقابل یک تیم بسیار خوب خواهد رفت. بازی رفت یک مسابقه زیبا و با فشار از هر دو تیم بود که جزئیات نتیجه را تعیین کرد. رئال مادرید و سیتی هر دو تیم هایی هستند که دوست دارند توپ را در اختیار داشته باشند و پرفشار بازی می کنند که این تمرکز زیادی نیاز دارد. ما می دانیم آنچه در سالهای اخیر دستاوردهایی استثنایی داشته ایم. کاری که ما باید انجام دهیم این است که از تجربه مان استفاده کرده و بدانیم که جزئیات سرنوشت بازی را رقم می زنند. ما سالها تجربه داریم اما تکرار پیروزی و همیشه در صدر بودن دشوار است."

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی