کدخبر : 11071

داریوش شجاعیان هافبک استقلالی ها بی صبرانه در انتظار بازگشت به میادین است و برای تحقق این امر، به انتظار چراغ سبز سازمان لیگ نشسته است.

دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸ روز تلخی برای شجاعیان و استقلالی ها بود. در آن روز استقلال و سایپا از هفته هفتم لیگ نوزدهم به مصاف هم رفتند که در اواخر نیمه اول شجاعیان در یک جدال بر سر تصاحب توپ که با عارف حاجی عیدی داشت، دچار مصدومیت در زانوی پای چپش شد که در نهایت منجر به مصدومیت رباط صلیبی این بازیکن گردید تا هافبک آبی پوشان ماه ها از میادین به دور باشد.

 

پس از شیوع کرونا و تاخیر حدودا ۴ ماهه در رقابت های لیگ، حالا شجاعیان به آمادگی کامل رسیده ولی مشکل بزرگ بر سر راه او، خارج شدن نامش از لیست استقلال است. اقدامی که هنوز مشخص نیست توسط چه مقام یا مسئولی در باشگاه استقلال صورت گرفته و حالا مدیران این تیم را دست به دامان فیفا کرده است.

 

خارج کردن نام شجاعیان از لیست استقلال به این دلیل اشتباه بوده چرا که این بازیکن فقط تا پایان این فصل با آبی های پایتخت قرارداد دارد و بهتر بود او در لیست بماند تا پس از بهبودی، در اختیار کادرفنی تیم باشد. اتفاقی که رخ نداد و اکنون استقلال چند وقتی است با ارسال درخواستی به سازمان لیگ، خواستار بازگشت شجاعیان به لیست تیم شده است.

 

بنا به صحبت هایی که رمضانی سرپرست استقلال انجام داده، گویا طبق استعلامی که سازمان لیگ از فیفا گرفته، آنها به بازگشت داریوش چراغ سبز نشان داده اند و اکنون تنها موافقت نهایی مسئولین برگزار کننده لیگ برتر ایران باقی مانده است.

 

استقلال بازی های حساس و مهمی در پیش روی دارد و این تیم در خط هافبک نیز به وجود بازیکن فانتزی بازی مثل داریوش شجاعیان نیاز مبرم دارد. با توجه به اینکه تیم مجیدی برای کسب سهمیه و قهرمانی در جام حذفی تلاش می کند، شجاعیان می تواند در بازی های پیش رو عصای دست فرهاد باشد.

 

منبع» پارس فوتبال

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه