پریرا: امیدوارم در لیگ ایران صد گله شوم

کدخبر : 10960

لوسیانو پریرا مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خوشحال می‌شوم که با زدن سه گل دیگر رکورد ادینیو را شکسته و بهترین گلزن خارجی لیگ برتر ایران شوم.

لوسیانو پریرا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص بازی با ذوب‌آهن که با برد تیمش همراه شد، گفت: این بازی برای ما حساسیت خاصی داشت و در این مقطع مهم نباید امتیاز از دست می‌دادیم. با اینکه تا لحظات آخر بازی مساوی بود ولی خوشبختانه گل برتری را زدیم تا همچنان موقعیت خوبی در جدول داشته باشیم. امیدوارم این روند را ادامه داده و در نهایت سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاوریم.

 

پریرا در بازی با فولاد هشتادمین گلش را در لیگ برتر ایران به ثمر رساند و همچنان در جایگاه دوم برترین خارجی‌های گلزن در لیگ برتر ایران قرار دارد. پریرا  فقط سه گل با شکستن رکورد لوسیانو ادینهو فاصله دارد، بازیکنی که با 82 گل زده در حال حاضر بهترین گلزن خارجی در تاریخ لیگ برتر است. پریرا در خصوص احتمال شکست رکورد این مهاجم برزیلی گفت: قطعا اگر رکورد ادینیو را بشکنم خوشحال خواهم شد و جالب اینجا است که رکورد همچنان در اختیار بازیکنان برزیلی است. می‌دانم که سه گل دیگر با شکستن رکورد ادینهو فاصله دارم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا امسال نسبت به فصل گذشته کمتر گل زده است؟» تصریح کرد: شرایط هر فصل متفاوت است در ضمن برای من مهم این است که خواسته‌های سرمربی را در زمین پیاده کنم. الان هم چند بازی دیگر باقی مانده و امیدوارم که برای تیمم بازیکن موثری باشم و تعداد گل‌هایم را نیز بیشتر کنم. امیدوارم در لیگ ایران صد گله شوم و رسیدن به این هدف دور از دسترس نیت.

 

پریرا در خصوص اینکه آیا به پیشنهاد فولاد خوزستان برای تمدید قرارداد پاسخ مثبت خواهد داد، خاطرنشان کرد: قطعا اولویت اول من فولاد است ولی باید تا پایان فصل صبر کنم. من همیشه بعد از پایان فصل و بعد از مشورت با خانواده‌ام تصمیم می‌گیرم و از حالا زود است که در خصوص فصل بعد صحبت کنم.

 

 

منبع: تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی