۹ هوادار لیورپول بازداشت شدند

کدخبر : 10936

پلیس انگلیس ۹ هوادار تیم فوتبال لیورپول را به دلیل بی‌توجهی به هشدارهای داده شده و ایجاد بی‌نظمی، بازداشت کرد.

تیم فوتبال لیورپول پس از برتری 5 بر 3 شب گذشته (چهارشنبه) خود مقابل چلسی در هفته سی‌وهفتم لیگ برتر انگلیس و ثبت رکورد شکست‌ناپذیری خود در بازی‌های خانگی فصل 20-2019 لیگ برتر، جام قهرمانی این رقابت‌ها را دریافت کرد.

شاگردان یورگن کلوپ که پس از 30 سال موفق شدند قهرمانی در سطح اول فوتبال باشگاهی انگلیس را برای هواداران‌ لیورپول به ارمغان بیاورند، پس از این بازی جشن قهرمانی را در ورزشگاه خالی از تماشاگر آنفیلد و تنها با حضور خانواده‌های خود، اعضای کادر فنی و برخی از اعضای باشگاه لیورپول برپا کردند.

در حالی که پلیس مرسی‌ساید به هواداران لیورپول هشدار داده بود به دلیل شیوع ویروس کرونا، آنها حق تجمع در بیرون ورزشگاه آنفیلد را بابت برگزاری جشن قهرمانی این تیم ندارند، در حدود سه هزار نفر از هواداران این تیم بیرون ورزشگاه خانگی خود گردهم آمدند تا قهرمانی تاریخی تیم محبوب‌شان را جشن بگیرند.

پلیس مرسی‌ساید هم 9 هوادار لیورپول را به دلیل نادیده گرفتن هشدارهای پلیس و به خاطر ایجاد درگیری، رانندگی در حالت مستی و ایجاد بی‌نظمی در حالت مستی بازداشت کرد. پلیس اما از آن دسته از هواداران لیورپول که در خانه‌های خود ماندند که تعداد آنها را هم زیاد عنوان کرده است، تشکر کرد.

 

 

منبع: تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی