رسن: باز هم وعده‌ها محقق نشد

کدخبر : 10373

هافبک عراقی سرخپوشان تهرانی گفت: هواداران پرسپولیس و لطفی که آنها به من داشتند، تنها دلیل بازگشتم به ایران بود چرا که هنوز هم قول‌هایی که برای پرداخت مطالبات داده شده، عملی نشده است.

بشار رسن با اشاره به عدم پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه پرسپولیس گفت: دوست ندارم چندان و در حال حاضر در مورد این مسائل صحبت کنم. هنگامی که به ایران بازگشتم قرار شد که تا اول تیرماه قسمتی از قراردادم را پرداخت کنند تا میزان دریافتی‌ام به سایر بازیکنان نزدیک شود اما این اتفاق رخ نداد. البته پیش‌بینی این اتفاق را می‌کردم چرا که بار اولی نیست که چنین مسائلی را شاهد هستم.

وی افزود: در حال حاضر تمام تمرکزم روی مسائل فنی است و دوست ندارم تمرکزم به خاطر این بدقولی‌ها از بین برود. مدیر برنامه‌هایم پیگیر این مسائل است. فقط دوست ندارم تصمیمی دیگری بگیرم.

هافبک تیم فوتبال در مورد دیدار سرخپوشان برابر شاهین شهرداری بوشهر که با برتری یک بر صفر پرسپولیس همراه بود، خاطرنشان کرد: بازی خوبی انجام دادیم و مهم کسب سه امتیاز بود که به آن رسیدیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم که این اتفاق رخ نداد. در نهایت مهم‌ترین موضوع کسب ۳ امتیاز بود که به آن رسیدیم.

وی در مورد اینکه می‌توانست در بازی با شاهین یکی از قشنگ‌ترین گل‌های لیگ امسال را به ثمر برساند، گفت: توپ روی پایم نشست و توانستم ضربه خوبی را بزنم اما عکس‌العمل دروازه‌بان شاهین هم خیلی خوب بود.

رسن در مورد اینکه خیلی‌ها معتقد هستند، پرسپولیس کار آسانی در ادامه لیگ پیش رو دارد، تصریح کرد: در لیگ مسابقه آسانی وجود ندارد. تمام مسابقات از اهمیت یکسانی برخوردار هستند و ما هم برای تمام مسابقات هدف مشخصی داریم که آن کسب پیروزی و هر ۳ امتیاز مسابقه است.

وی در خصوص دیدار آتی سرخپوشان برابر ماشین‌سازی در تبریز اضافه کرد: ماشین‌سازی تیم خوبی است و در زمین خودش در این بازی به میدان خواهد رفت اما ما هم برای این بازی آماده هستیم و می‌خواهیم روند پیروزی‌های‌مان همچنان ادامه پیدا کند.

وی در مورد اینکه هواداران خواهان ادامه همکاری و تمدید قرارداد وی با پرسپولیس هستند، خاطرنشان کرد: دقیقا چه پیشنهادی را باید قبول کنم؟ هیچ صحبتی با من در مورد تمدید قرارداد نشده است. هواداران همیشه به من لطف داشتند و دلیل اصلی که الان اینجا هستم، همین هواداران هستند اما فعلا تمرکزم روی مسائل فنی است و منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

 

 

منبع: ایرنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی