گرت بیل؛ خوش و خرم در تمرینات ولز! (عکس)

کدخبر : 1018

گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید امروز در تمرینات تیم ملی ولز شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ مصدومیت گرت بیل در هفته های اخیر حواشی فراوانی را برای این وینگر باتجربه در رئال مادرید بوجود آورده بود. به طوریکه وی برای مدتی در تمرینات این تیم شرکت نمی کرد. گرت بیل در جریان دیدار تیم ملی ولز مقابل کرواسی در تاریخ 13 اکتبر مصدوم شده بود و به همین دلیل از آن مقطع در ترکیب رئال مادرید به میدان نرفته و در تمرینات گروهی نیز شرکت نمی کرد.  با این وجود وی در اردوی تیم ملی ولز برای بازی های حساس مقدماتی یورو 2020 حاضر شده و در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرده است.

در سال های اخیر بارها به نظر رسیده است که گرت بیل تیم ملی کشورش را با اختلاف به رئال مادرید ترجیح می دهد به همین دلیل بارها در پایتخت اسپانیا مورد انتقاد قرار گرفته و احتمالا انتشار این تصاویر بدبینی ها را نسبت به وی افزایش خواهد داد.

این در حالیست که چندی پیش نشریات مادریدی از جمله مارکا مدعی شدند رابطه گرت بیل و زین الدین زیدان، بعد از غیبت ستاره ولزی در ترکیب رئال مادرید در دیدار مقابل کلوب بروژ، شکرآب شده و ستاره ولزی قصد دارد تحت هر شرایطی در فصل زمستان از جمع بازیکنان رئال مادرید جدا شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی