کدخبر : 10042

​کاپیتان تیم فوتبال نساجی در بازی دوستانه تیمش مقابل نیروی زمینی حرکت عجیبی انجام داد و هم تیمی خود را تهدید کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و نیروی زمینی تهران ۲ روز پیش در شرایطی پشت در‌های بسته برگزار شد که اتفاق عجیبی در این مسابقه رخ داد.

در شرایطی که محمد عباس‌زاده چند ماه است که از ترکیب تیم مازندرانی دور بوده و به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله هفته‌ها برای نساجی به میدان نرفته، اما وی در بازی دوستانه تیمش حرکت عجیبی در قبال هم تیمی خود انجام داد.

ماجرا از این قرار است که عباس‌زاده روی نیمکت نساجی بازی را تماشا می‌کرد و در یک صحنه محمدمهدی نظری به احسان قهاری بازیکن جوان نساجی اعتراض کرد که کمی در ارسال پاس دقت کند. در این لحظه محمد عباس‌زاده که وظیفه کاپیتانی نساجی را برعهده دارد و در اینگونه مواقع معمولاً باید برای هم تیمی‌های خود الگو باشد حرکت عجیبی در قبال محمدمهدی نظری انجام داد.

وی بعد از صدا کردن مهاجم شیرازی نساجی خطاب به وی گفت که بار آخرش باشد بر سر احسان قهاری فریاد می‌کشد. نظری نیز صحبت‌های عباس‌زاده را برنتابید و به خاطر این صحبت به مهاجم قائم‌شهری نساجی معترض شد و شاید اگر دخالت اطرافیان نساجی و نیمکت‌نشینان این تیم نبود درگیری بدی بین این دو بازیکن رخ می‌داد، اما در شرایطی که انتظار می‌رفت قضیه ختم به خیر شود محمد عباس‌زاده هم تیمی خود را تهدید و به وی اعلام کرد رفتار او را جبران خواهد کرد.

این اتفاقات در شرایطی رخ داد که همه بازیکنان درون زمین و کادر فنی شاهد این موضوع بودند و از حرکت عباس‌زاده تعجب کردند. نکته عجیب‌تر اینجا است که احسان قهاری بازیکن جوان نساجی بعد از چند دقیقه با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شد و زمین بازی را ترک کرد.

 

منبع: خبرورزشی

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه