کدخبر : 9930

ریحانه عامری دختر 22 ساله کرمانی روز دوشنبه 26 خرداد ماه به دست پدرش با ضربات تبر به قتل رسید.

 

ریحانه عامری در کافی شاپ کار می کرد

عکاس ریحانه عامری در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار رکنا گفت: ماجرای قتل ریحانه عامری را از طریق فضای مجازی و رسانه ها با اطلاع شدم و شناخت زیادی از ریحانه عامری نداشتم.

 

 

وی افزود: شنیدم  ریحانه عامری  در یک کافی شاپ در مرکز کرمان کار می کرد و من تنها کار عکاسی و فیلمبرداری او را انجام می دادم.

بنا به این گزارش،  ریحانه عامری  همچون پرونده رومینا اشرفی به دست پدرش با ضربات تبر به قتل رسیده است و پدر  ریحانه عامری  شامگاه دوشنبه در بازداشت پلیس به قتل دختر 22 ساله اش اعتراف کرد و تحت بازجویی قرار گرفته است.

 

ریحانه عامری دختر توسط پدرش در کرمان با ضربات تبر کشته شد مدل لباس عروس بود و پدر دختر 22 ساله کرمانی از این رفتارها ناراحت بود.

دختر 22 ساله کرمانی  به نام  ریحانه عامری با سرنوشتی شبیه به رومینا اشرفی و در  قتل ناموسی  توسط پدرش با  ضربات تبر  به قتل رسید.
 
روز دوشنبه 26 خرداد ماه رفتن خواهر  ریحانه عامری به خانه پدری اش در کرمان کافی بود تا راز قتل دختر 22 ساله کرمانی فاش شود./رکنا

 

foto_0000000120190403112803

 

ماجرای قتل ریحانه عامری در کرمان

روز دوشنبه 26 خرداد ماه رفتن خواهر  ریحانه عامری   به خانه پدری اش در کرمان کافی بود تا راز قتل دختر 22 ساله کرمانی فاش شود.

هیچ کس در خانه نبود که خواهرش با وضعیت نامرتب قالی ها مواجه شد و وقتی پدر آشفته به خانه برگشت وسریع خارج شد مادر ریحانه عامری از مرکز تعویض پلاک برگشت و حرفی زد که گره قتل فجیع را فاش کرد.

خواهر ریحانه عامری  در انتظار اهالی خانه بود که پدرش با چهره ای آشفته و لباس های بهم ریخته وارد خانه شد و بدون اینکه حرفی بزند به اتاقش رفت و دوباره از خانه خارج شد.

مادر گفت شب گذشته  ریحانه  ساعت 23:30 به خانه بازگشت و پدرش با او جروبحث کرد و  ریحانه  به اتاقش رفت و پدرش تهدید کرد که یک روز ریحانه را می کشد.

همین نگرانی باعث شد خواهر  دختر 22 ساله کرمانی  داخل اتاق  ریحانه عامری  برود و زیر لباس های به هم ریخته خانه با خون روبرو شود.

 

unnamed (1) - Copy

 

راز قتل ریحانه عامری توسط پدرش فاش شد

پلیس خیلی زود  پدر ریحانه عامری  را بازداشت کرد و اعتراف به قتل دختر 22 ساله کرمانی با تبر کرد.او در بیابان های روستای اختیار آباد بدست به این قتل زده بود.

پدر ریحانه عامری  که مثل رومینا اشرفی دختر 13 ساله تالشی توسط پدرش به قتل رسیده است و مثل فاطمه برحی دختر آبادانی قربانی قتل ناموسی شده است گفت:  ریحانه  سرکش بود مدام  فیلم های مدلینگ  و ... در فضای مجازی انتشار می یافت گفته بودم او را به  قتل  می رسانم تا اینکه دیشب دیر آمد و تصمیمم قطعی شد.

 

تکمیلی:

پلیس کرمان: خبر قتل دختر کرمانی با تبر صحت ندارد؛ قتل با میله آهنی بود! 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان:

۲۶خردادماه اختلاف خانوادگی پدر و دختر و عصبانیت پدر موجب قتل دختر جوان شد.

در این حادثه، میله آهنی که توسط پدر و در عصبانیت پرتاب می شود با سر دختر برخورد کرده و موجب مرگ وی می شود/ ایرنا


 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه