اولین فیلم دیده نشده از لحظه انفجار آتش در شوش امروز + فیلم و عکس

کدخبر : 15214

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: دود غلیظ مشاهده شده در خیابان شوش تهران مربوط به آتش سوزی گسترده یک باربری در این منطقه است.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: دود غلیظ مشاهده شده در خیابان شوش تهران مربوط به آتش سوزی گسترده یک باربری در این منطقه است.

او افزود: ۶ ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات کامل و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

 


صحبت‌های جنجالی قالیباف درباره بورس بعد از استفعا رئیس سازمان! + فیلم


 

 

ali_daie_2

 

فرنوش نوبخت، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران :

حادثه آتش سوزی در انباری در مجاورت ایستگاه متروی شوش رخ داده و نیاز است که امنیت در این ایستگاه فراهم شود، به همین دلیل فعلا در این ایستگاه مسافرگیری و تخلیه مسافر نخواهیم داشت.

تا زمانی که آتش سوزی در انبار خاتمه یابد، قطارها نیز در این ایستگاه توقف نخواهند داشت.

 


خبر بد برای هواداران پرسپولیس در آستانه بازی حساس + عکس


 

 

تکمیلی// 

 

رئیس مرکز اورژانس تهران:

بلافاصله پس از اعلام حادثه سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده است و این حادثه تاکنون مصدومی نداشته است.

به گفته یکی از ماموران آتش‌نشانی حاضر در محل، بارانداز یکی از باربری‌های واقع در پشت ایستگاه مترو طعمه حریق شده و به دلیل دودگرفتگی ایستگاه مترو، فعالیت ایستگاه متوقف شده است.

 


ضرب و شتم خانواده هاشمی رفسنجانی در حرم امام خمینی! + عکس


 

 

 

 

تکمیلی//

 

آتش سوزی خیابان شوش ربطی به ایستگاه مترو ندارد
 
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تعطیلی ایستگاه شوش و توقف مسافرگیری در نیمه جنوبی خط یک خبر داد.

محسن محمدیان در این باره گفت: آتش‌سوزی گسترده‌ای در خیابان شوش تهران حوالی ایستگاه متروی شوش اتفاق افتاده است و ارتباطی با ایستگاه متروی شوش ندارد.
وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی این آتش سوزی برای حفظ ایمنی بیشتر مسافران، تا اطلاع ثانوی مسافرگیری از ایستگاه شوش و در نیمه جنوبی خط یک متروی انجام نمی‌گیرد.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، به محض مهار آتش سوزی و آغاز مسافرگیری، اطلاع رسانی انجام خواهد شد.
 
 
 
 
 
 
تکمیلی//
 

اعزام تکنسین های  اورژانس به محل حادثه

پیمان صابریان به خبرنگار ایرنا گفت:پس از دریافت گزارش اتش سوزی بلافاصله تکنسین های اورژانس با سه دستگاه موتورآمبولانس، سه دستگاه آمبولانس و همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: تکنسین های اورژانس تا پایان عملیات مهار آتش سوزی در محل حادثه حضور دارند و تعداد مصدومان احتمالی این حادثه در پایان عملیات اطلاع رسانی می شود.

منطقه شوش در جنوب تهران قرار دارد که در این منطقه چندین بنگاه باربری و انبار کالا وجود دارد.

 
 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی