اعترافات عجیب دزد گردنبند علی دایی + فیلم

کدخبر : 13644

سارقان، در حوالی ساختمان مربوط به بیمه علی دایی و در شرایطی که همسر و دخترش نورا نیز همراهش بودند، به شکلی غافلگیرکننده به علی دایی حمله ور شده و گردنبند را از گردن او کنده اند.

سارقان گردنبند علی دایی پس از دستگیری توسط ماموران پلیس در اعترافات خود اعلام کردند به دلیل استعمال بیش از حد مواد مخدر، علی دایی را نشناخته است.

سارقان در جدیدترین اظهارات خود اعتراف کردند که پس از دزدی گردنبند طلای علی دایی آن را به قیمت 50 میلیون تومان فروخته اند.

 

تصاویر مراسم ازدواج دختر سردار سلیمانی بافرمانده ارشد حزب الله لبنان

 

 

این درحالی است که بنابه بررسی ها گردنبند علی دایی 250 میلیون تومان قیمت داشته است.

 

 

علی دایی در زعفرانیه هدف دزدان قرار گرفت

2 سارق درحالیکه سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت بودند، گردنبند طلای علی دایی را به سرقت بردند. به گزارش رکنا، بعدازظهر روز گذشته علی دایی درحالیکه از شرکت خود در خیابان آصف زعفرانیه خارج شده و در حال سوار شدن به خودروی خود بود، توسط سارقان مورد سرقت قرار گرفت.

 

فیلم ازدواج پیرمرد 102 ساله با دختر 8 ساله در ایران + فیلم لورفته

 

 

سرقت از علی دایی توسط سارقان موتورسوار

سارق درحالیکه سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت بودند، گردنبند طلای علی دایی را به سرقت بردند.

علی دایی درحالیکه از شرکت خود در خیابان آصف زعفرانیه خارج شده و در حال سوار شدن به خودروی خود بود، توسط سارقان مورد سرقت قرار گرفت. و علی دایی پس از درگیری با سارقان روی زمین پرت شد.

این اقدام دزدان در شرایطی انجام گرفت که دختر علی دایی همراه او بود. علی دایی در مورد این حمله گفت: سارقان 2 نفر بودند که یک نفر از آن ها پیاده و دیگری با موتور در کمین بود.

علی دایی اضافه می کند : به خاطر دخترم "نورا" از درگیری اجتناب کردم.

 

سرقت از علی دایی توسط سارقان موتورسوار

2 سارق درحالیکه سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت بودند، گردنبند طلای علی دایی را به سرقت بردند.در همین رابطه پرونده‌ای در کلانتری 122 دربند تشکیل شده و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت سارقان در جریان است.

 

اعتراف عجیب سارق مهاجم به علی دایی

با انتشار خبر سرقت از علی دایی و پخش شدن وسیع آن در شبکه های اجتماعی، پلیس آگاهی نیز دست به کار شد و در پی یافتن سارقین بر آمد. بنا بر آنچه که امروز در وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده، این دزدان که پس از یک سرقت دیگر دستگیر شده اند، در اعترافات خود اعلام کرده اند سرقت از علی دایی نیز کار آنها بوده است.

هیوا یوسفی سردبیر روزنامه همشهری دقایقی پیش در صفحه توئیتر خود خبر جالبی را منتشر کرد مبنی بر اینکه سارق گردنبند علی دایی در اعترافات خود اعلام کرده به دلیل استعمال بیش از حد مواد مخدر، علی دایی را نشناخته است.

در حال موضوع سرعت عمل پلیس در دستگیری دو سارق مهاجم به آقای گل فوتبال جهان بحث داغ شبکه های اجتماعی است و توئیت های مختلفی در این زمینه منتشر شده است.

بخش خوشحال کننده قضیه، آسیب ندیدن دایی و همچنین نمایش قدرت نیروی انتظامی در دستگیری دو بزه کاری است که می توانند برای هر شهروند دیگری نیز خطرات مالی و جانی ترسناکی ایجاد کنند. شاید علی دایی بعدها خواست درباره این تجربه تلخ و آنچه که در آن لحظات در کنار همسر و دخترش از سر گذرانده، صحبت کند. موضوعی که برای بعضی ها تبدیل به تلخ ترین خاطره زندگی نیز شده است.

 

mahchehrekhalili-photokade-london-2

 

منبع: رکنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • علی غلامی
  1

  باد اورده را باد میبره در مورد همشون همینه

 • ناشناس
  1

  حالا یه بدبخت دیگه بود اینقدر پیگیر نمی شدن بسه دیگه

 • Javad
  2

  چرا دزد اموال ما مردم طبقه سوم هیچوقت پیدا نمیشن

 • دیارجان
  1

  اگر این شخص یک فرد عادی بود پلیس دزد پیدا میکرد

آنچه دیگران می خوانند:
  ‍‍‍
  روی خط رسانه
  تبلیغات متنی